Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Távkapcsolatban élünk, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élünk, nem keres telefonon hívásban. Mégis miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 11 hónapja vagyok együtt a párommal, akivel sajnos 1 havonta tudunk találkozni, 800kmre lakik tőlem, folyamatosan dolgozik. Telefonon szoktunk beszélni viberen, 10 percenként nagyon tartalmas üzeneteket küldünk. Nagyon sokszor mondja hogy szeret, hiányzom neki, én vagyok a legfontosabb személy az életében...

A kapcsolatunk elején kezdetben több órát beszéltünk telefonon, az 5 percekből is egy óra lett. Egy hónapja láttam, de sem azelőtt, sem azóta nem beszéltünk telefonon, ez kb 3 hónapnak felel meg kiszámolva. A legutóbbi találkozásunknál ami egy hónapja történt szóvá tettem, talán jobb lenne a kapcsolatunk, színesebb, ha hallanánk egymás hangját..

Igazat adott nekem, megígérte hogy mindennap fog hívni, amit persze nem várok el, tudom hogy megnyugtatásképpen mondta. 1 hónap alatt felhívott 1 alkalommal mikor hazajöttem tőle.

Nagyon sokat van a barátaival, mindig változasok a programjai, én csak örülök ha boldog, de nagyon szeretném hallani a hangját. Nem tudunk találkozni jelenleg, nem is erről van szó, de annyira gyakran hallom akár egymáshoz közel élő párok kérdéseit; “Nehéz lehet, de biztosan sokat beszélgettek, telefon/videóhívás stb, ez segít.”

...:)



2019. febr. 13. 10:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Egyelőre sajnos a miénk is távkapcsolat, igaz csak 300Km. Nemhogy naponta, kb szinte folyamatosan tartjuk egymással a kapcsolatot (facebook, messenger, steam, telefon, sms, stb.) Max ilyen 2-3 órás szünetek vannak a meló miatt, vagy ha épp alszunk. Szóval rengeteket kommunikálunk, sokat látjuk és halljuk egymást. Tudjuk merre jár a másik, mit csinál, naponta vannak "közös " programok így is. :)
2019. febr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Írni fogok nektek, hogyha sikerül/nem sikerül ma vele beszélnem.. Nagyon kiváncsi vagyok, hiszen azt hiszem itt az ideje!

Köszönöm szépen a válaszokat!!

2019. febr. 13. 13:34
 13/15 A kérdező kommentje:
Ma sem beszéltünk telefonon, már dolgozik..:(
2019. febr. 13. 16:56
 14/15 anonim ***** válasza:

Engedd el akkor, ne raboljátok egymás idejét.

#11 voltam

2019. febr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Érdekes engem lepontozott mindenki nullára mikor irtam hogy a fiatalsagat hagyja elmenni egy ilyen Ferfi miatt de ha mas is Ezt irja az nem baj. Menjetek a busba.
2019. febr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!