Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti elvárjátok, hogy a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elvárjátok, hogy a párotok egész nap írjon nektek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogyha dolgozik. Vagy csak esténként beszéltek, mikor hazaért?

2019. febr. 13. 15:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek beszélgetni és a mai napig, ha nem vagyunk együtt párommal és épp van időnk rá beszélgetünk(már egyébként együtt is élünk), de itt a kulcs része a mondatnak az, "hogyha van időnk rá". Mindketten dolgozunk és vannak olyan napok amikor nem érünk rá nonstop cseverészni, mert meló van. Minden nap írunk egymásnak munka közben is, ha épp van valami közlendőnk és van időnk rá, de sosem várjuk el, hogy a másik erre mindenképp reagáljon. Sokszor van úgy, hogy mondok neki valamit és otthon válaszol csak rá szemályesen, mert nem látszott ki a munkából. Szerintem hülyeség ebből személyi problémát generálni. Attól, hogy van egy párom még nem kell nonstop együtt lennünk és nonstop beszélnünk. Ha külön vagyunk és mondjuk ő bulizik, persze jól esik ha ír egy sort, vagy valamit, de én sem állnék le beszélgetni vele buli közben, hisz nem azért mentem el bulizni, hogy vele cseverésszek közben. Tiszteletben tarjuk a másik önállóságát és maximálisan megbízunk a másikban, sosem fordult meg egyikőnk fejében se, hogy azért nem válaszol a másik mert épp a főnökkel hetyeg az irodában, vagy mert már nem lennénk egymás számára fontosak.
2019. febr. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem várom el, de írunk egymásnak gyakran, amikor tudunk. Mi ilyen irogatósak vagyunk alapból.
2019. febr. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Előző párom volt ilyen, napközben is folyton irt, emiatt ugymond idővel rá is szoktam erre nála. Emiatt az a jel, hogy egyre kevesebbet irt előjelezte azt, hogy megcsalt.


Jelenlegi párommal abszolút nem irkálunk folyton, néhány óránként egy miujság (ebédszünetben max), este pedig találkozunk úgy is.

Észre is vettem, hogy kiegyensúlyozottabb vagyok, előző páromnál amolyan "függés" alakult ki és stresszforrásá vált.


30N

2019. febr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
87%

Nekem ez agyhalál. Elfoglalt vagyok, jövök-megyek, tervezek, dolgozom. Hál' Istennek a párom is ilyen, úgyhogy szinkronban vagyunk.


Ha olyan emberrel vagyok egy társaságban, aki állandóan a telefonját nyomkodja, akkor én azt mondom neki, hogy döntse el mit akar. Vagy él a való jelenben, vagy ő megy el, vagy én. Egyszerűen nem tudom elviselni, ha valaki csak testben van ott, oda se figyel mit mondok neki, mert folyamatosan a szívecskéket küldözgeti, és pötyögi be a büdös nagy semmit, de azt folyamatosan.


Akinek van önálló és saját élete, vannak céljai, nem önbizalomhiányos, az nem fog egész nap azzal foglalkozni, hogy a párjának üzengessen.

2019. febr. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal jobban értékelem, ha felhív. Nem mindig, de napi egy hívás szerintem normális, ha nem élnek együtt a felek.

Mondjuk nincs párom, de elméletben.

2019. febr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Már társkeresésnél lekoptatom azokat, akik ezt elvárnák. Szóval ha lenne párom, tőle sem várnám el, és tőlem se várja el senki. Sem az internethez - bár a munkám ehhez kapcsolódik - sem a mobilomhoz nem vagyok hozzánőve.
2019. febr. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
79%
Ha lenne időm se akarnék egész nap pötyögni, komolyan nem értem azokat akik képesek tartalmas beszélgetéseket folytatni olyan személytelen platformokon, mint a chat vagy sms. Arról nem is beszélve, hogy mennyire nem egészséges az, amikor az ember élete a párja körül forog és/vagy bármilyen függőségi viszony van a két fél között.
2019. febr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és nem örülnék, ha napközben nem a munkámra tudnék koncentrálni.
2019. febr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
A #16-os valaszadoval tökéletesen egyet tudok érteni. Borzasztó, amikor reggeltől estig érkeznek a semmitmondó karakterek. Egyszer ránezél és ledobbensz egy olyan uzrnethegyen, amitől a kedved elmegy mindentől. Kitárt, hogy ezt egy kiegyensúlyozott kapcsolat kövesse.
2019. febr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!