Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ebbe megbolondulok a végén?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebbe megbolondulok a végén?

Figyelt kérdés
Szerintem is elkeserítő,hogy életemben először a gyakori kérdésekhez kell fordulnom ilyen ügyben,mert nekem kéne megoldani,de már nem megy.3 Éve érettségiztem az iskolámban,már akkor szimpatikus lett egy tanárnőm(nő vagyok,1 éve egyetemen..).A bankett környékén kezdett lángolni már bennem valami,majd érettségi után többször találkoztunk véletlenül egy parkban mivel egy városban lakunk,így nem tudtam elfelejteni,csak erősödött bennem a "mi lesz ha" érzés,és nem tudtam feladni a reményt,hogy talán közeledhetek hozzá.Elvált nő,21 év korkülönbség.Már elég sok jelét adtam azóta,hogy nagyon kedvelem,állandóan fantáziálok róla,egy égető űrt érzek ahányszor eszembe jut,éjjel nem tudok sokszor elaludni mert sírok emiatt.Itt ahogy olvasgattam mások kérdéseit,mindenhol tanári rajongásnak nevezték a dolgot..Nos 22 éves vagyok,és még mindig nem tettem túl magam a "rajongáson"..csak egyre mélyebb az egész,mert a so-so közömbössége iszonyúan vonz.Olyan mintha rám várna.Teljesen összezavarodtam..Kérlek segítsetek ha már volt veletek ilyen..Valamint nem tudom magamról azt,hogy a nőkhöz vonzódnék..

2019. febr. 17. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
2019. febr. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem kell megbolondulni, te fújtad óriásira ezt a "lufit".


Amit tehetsz: őszintén elmondod neki, mit érzel és gondolsz, amire vagy elhajt, vagy továbbléptek egy szintet.

Vagy ismerkedj srácokkal és lehet gyorsan rájössz, hogy nem is a nőkhöz vonzódsz.

2019. febr. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elsonek: nem en vagyok.de kisertetiesen hasonlo helyzetben van:)

masodik: nem tudom,fiukkal nem erzem ugy magam,elottuk mintha meg kene jatszanom magam.Biztosan nem ez oldja meg a problemat.

2019. febr. 17. 12:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Elvált tehát hetero.

Agyad van, gondolkozni tudsz?

2019. febr. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4.-nek.


RENGETEG meleg házasodik ellenkező neművel!

2019. febr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen..van agyam...és nem.nem tudok gondolkodni.Pont ez a lényege.Ha lettél volna már szerelmes,tudnád,hogy a józan eszedet a seggedbe dughatod ilyenkor sajnos.Különben nem itt tartanék még mindig,ha annyira akarnám.És van 1 gyereke,ő már felnőtt.Azt tudom,hogy a tanár egyáltalán nem ítéli el a melegeket,sőt eléggé benne van a témákban..Velem mindig kedves,nem is ezzel van a gond,de nem nagyon jutok előrébb ezzel.
2019. febr. 17. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!