Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem lehet esélyem tanárnál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehet esélyem tanárnál?

Figyelt kérdés
Tudom nevetségesen hangzik..de pont annyira fájdalmas helyzet.4 éve végeztem a sulimban, azóta nem tudom elfelejteni a tanárnőmet. (lány vagyok,már egyetemista) Már éreztem ilyesmit,de csak 1-2 lány iránt még előtte.Aztán jött a tanárnő.Azt hittem érettségi után elmúlnak az érzéseim,de csak erősödött,szinte mindent megpróbáltam,hogy felkeltsem a figyelmét,de nem ad egyértelmű visszajelzést,hogy mit gondol pontosan rólam.Ez az szitu kezdi elrabolni az életem és a mindennapjaimat,és igazából maréknyi ember sincs akiben annyira bízom,hogy ezt megosszam.Egyszerűen gyönyörűnek látom,szeretem a hülyeségeit,azt is amit talán más nem,és mindig vele akarnék lenni,ha megnyílna felém.Ez szerelem lehet? Annyit tudok,hogy elvált.Én nem tudom eldönteni hogy vonzódom-e a nőkhöz,nincs tapasztalatom.

2019. febr. 16. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Na, hogy minimum bi vagy az 99%!

Azt írod, hogy nem ad jelet, tehát valami szinten kapcsolatban vagytok, neten meg ilyesmi? Van lehetőségetek találkozni? Hol laktok? Mert ezek alap dolgok!

2019. febr. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nos,a kozelben lakik igen.Szoktunk veletlenul talalkozni.Neten is irok szulinapjara es ilyesmi.De kedveskedtem mar vele,es szerintem tudtara is adtam hogy mi van bennem,de nem igazan ugrik ra..tulajdonkeppen nem csinal semmit.A bizonytalansag engem kikeszit.Azt tudom,hogy az lgbtq kozosseget nem iteli el,es mefogado nyitott ember.Ah..nem is tudom mar.A korkulonbseg meg 20 ev egyebkent.De mar magamat farasztom ezzel,csak ha konnyu lenne felejteni.....
2019. febr. 17. 00:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mit szeret? Színház, balett, kiállítás? Ha igen, hívd el, de ne randira, "csak úgy"!
2019. febr. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Történt azóta valami?
2019. aug. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!