Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok belé maradjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok belé maradjon titok vagyok tudja meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok 😃


Pár hónapja megismertem egy férfit. Kb 4 hónapja ismerem lehet kicsit több is most már. Egy albérletben vagyunk. (Előtte egy lány volt, de ő elment.) Nehéz lenne mindent elmondani a srácról, de azthiszem egy ideje többet érzek iránta. Nagyon erősen vonzódom hozzá, de ezentúl kedvelem is őt és szeretem. Sokat beszélgetünk, főleg munka után.😊 Mostanra már minden este rutinná vált,hogy megbeszéljük kivel mi törént. Nincsenek vitáink, mindent meglehet vele beszélni és jó lakótárs. De ennyi. Szerintem nem vagyok az esete. Legalábbis nem érzem így. Ami az utóbbi időben mégis elbizonytalanított az az,hogy sokszor megölel.......csak úgy. Amikor beszél velem akkor minden bevezetés nélkül megölel vagy magához húz picit. De olyan könnyedén, nem jön zavarba, nem látom,hogy feszült lenne. Nekem ilyenkor viszont ez túl "intim" talán jobban esik mint kéne és tudom,hogy vicces és nem kéne így éreznem, de volt már,hogy konkrétan éreztem sokkal gyorsabb lesz a pulzusom vagy izzad a tenyerem. Tiniként bezzeg nem volt velem ilyen. Valamint néha elköszönéskor megpuszil amit nem tudom miért csinál, ugyanis nem merem viszonozni. Valamiért nagyon zavarba hoz az egész jelenléte..túlságozan izgulok már és összezavar, mert minden más inkább arra utal,hogy egy barátnak tart lassan. De nem többnek. Én viszont nem ölelgetem puszilgatom a barátaim és ezt ő is tudja. Már ismerei a 2 barátnőmet is. Én is az ő baráti körét. Srácok. De nem ölelgeti őket. Csak kézfogást láttam. Áhh szóval zavaros tudom. Arra gondoltam,hogy írok neki egy levelet és odaadom neki. Képtelen lennék elmondani neki szemtől szembe,hogy mi dúl bennem. A levelet már megírtam igazából csak még őrízgetem. Volt már több barátom is, de senkinél sem éreztem azt amit nála. Sosem voltam ennyire izgulos, nem kezdtem el vigyorogni amint meglátom a másikat. Nála meg...ha vele vagyok mindig mosolygok. Ő is. Nagyon boldognak látom és úgy gondolom sok mindent megmer velem osztani amit esetleg mással nem biztos. Szerintetek ez már elég indok,hogy adjak neki egy levelet amiben elmondok mit érzek iránta? Vagy lehet ezzel elkeregetem? Nagyon félek,hogy rosszul reagálna.


L/22 F/28


2019. febr. 17. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
5%
Ennyit pofázik mindrn nő? Jézus fa..a.
2019. febr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ma már pl egy csomót beszéltünk és elhívott sétálni is voltunk kajálni utána meg hazajöttünk rendet rakni. Most elment egy haverjához. Azt mondta majd reggel jön csak haza, mindketten még 2 napig szabin vagyunk. Nincsenek terveink. Talán egy mozi. Legalábbis ma arról esett szó,hogy elmehetnénk majd. Ezt is ő vetette fel, de nem akarok beleképzelni ebbe semmit. Egyszerűen nem tudom,hogy mivan. Egyre sűrűbb,hogy többet vagyunk együtt szabadidőnkben, de nem lépjük túl ezt a határt. Semmi "olyan" nem történt. Ma már az is megfordult a fejemben,hogy egyszer csak simán megcsókolom és nem agyalom túl.
2019. febr. 17. 22:32
 3/3 anonim ***** válasza:
52%

Ajjj komolyan mondom ez már nekem fájt :)

Először is mi férfiak nem barátkozunk nőkkel. De főleg nem ölelgetjük őket barátilag!


Ugyanakkor egy ilyen férfi aki ezt műveli egy lakótárssal(mert jelenleg csak azok vagytok) hogy : "Amikor beszél velem akkor minden bevezetés nélkül megölel vagy magához húz picit. De olyan könnyedén, nem jön zavarba, nem látom,hogy feszült lenne."

Én ezt nem merném ugyanis ez lakótársi viszonyba nem fér bele!


Nem hinném hogy más nőkkel nem tenné meg ugyanezt! Szerintem simán nagy nőcsábász a pasi, bár ha neked ez nem gond...

A levelet felejtsd el, borzasztó gyerekes, csak simán hagyd haladni a dolgokat, úgyis azon van hogy bejusson a bugyidba. Neked csak hagynod kell.

2019. febr. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!