Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mégis hogy gondolják az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogy gondolják az ismerkedést így?

Figyelt kérdés

Az van, hogy jelenleg sem a tesómat, sem a legjobb haveromat nem értem!


A húgomnak három éve van egy ilyen "se veled-se nélküled" faszija, akibe szerelmes, de a csávó nem akarja őt komolyan vállalni, én összesen egyszer láttam, azt is véletlenül. De a tesóm olyan férfira vágyik, aki szereti őt, ezt a "kapcsolatot" viszont addig nem akarja abbahagyni.


A legjobb haverom meg csajozik orrba-szájba azzal a jelszóval, hogy szeretne már megnősülni, de senki nem alkalmas, addig meg ő elvan, mert hát ő olyat akar, aki szereti őt. De hát szerintem így ő se független...


És akkor én felváltva hallgatom a sirámaikat, pedig szerintem ők tehetnek az egészről. Nyilván senki nem akar komoly kapcsolatot olyan nőtől/férfitől, aki egy ilyen semmilyen kapcsolatban van. Azért aki komolyat akar, az olyannal ismerkedik, aki független.


Baromira nem értem a hozzáállásukat és idegesít is.


Egyszer bepróbálkoztam összehozni őket, de azon sírtak egy sör fölött, hogy nekik mennyire hiányzik a szerelem és őket mindig átvágják...


2019. febr. 17. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindig lesznek ilyen hülyék. Én simán elküldöm a francba az ilyeneket. Ha nem úgy mondod neki, hogy "jaaaaajjj drága kicsike hát annyira sajnálom, majd biztos jobb lesz", hanem kiosztod a francba és nyíltan lehülyézed abból hamarabb fog tanulni. Én ilyenkor a 0 empátiával való hozzáállást szoktam alkalmazni. A szép szóból nem értenek.

De amúgy meg a francnak foglalkozol velük. Ha panaszkodik akkor szépen elmondod neki, hogy elmondtad már erről a véleményedet, magának csinálja a hülyeségét és ne neked panaszkodjon, hanem változtasson. Ennyire egyszerű.

2019. febr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezeket a dolgokat nem megérteni kell, hanem elfogadni. sokkal könnyebb úgy az élet :)
2019. febr. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A húgodnak nincs tartása. Szexre tartják, neki oké, de panaszkodik. Mintha panaszkodna, hogy nincs munkája, de minden nap a kocsmába menne ahelyett, hogy elmenne állásinterjúkra.


A sráccal szerintem nincs gond. Nem azt mondom, hogy le kell feküdnie mindenkivel, de próbál ismerkedni. Ha senki sem fogja meg igazán, akkor miért csak egy emberrel ismerkedne?

2019. febr. 18. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sok ilyen ember van sajnos.

Egyébként igazad van, nem kezdenék ilyen nővel aki hasonló kapcsolatban van. Volt már rá példa hogy a csaj kibökte hogy távkapcsolatban van ami még nincs lezárva. Nem hívtam többet randira!

Úgy gondolom ha valami szar azt le kell zárni, ezzel esélyt adva egy újnak!

Nem az hogy még benne vagyok, mert fosok hogy egyedül leszek ha nem zalálok senkit, de keresgetek mellette hátha összejön valami.

2019. febr. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!