Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti folytatnátok az ismerkedést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti folytatnátok az ismerkedést, ha a férfi nem teljesen egészséges, kicsit nehezebb a felfogása az átlagnál és furán viselkedik?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Munkahelyen ismerkedtem meg vele. Ő csak 7 órában dolgozik ott. Jól el lehet vele beszélgetni. Kedves, udvarias, hozott nekem csokit, szivecskés kulcstartót.

Nem tudom, miért csak 7 órában dolgozik.

Elkezdtünk ismerkedni, egyre többet beszélgetünk élőben, meg facebookon. Egyik nap jött a portás bácsi, akivel ő nem is nagyon szokott beszélni, és kérdezi, hogy én vagyok a fiatal srác barátnője? Mert azzal dicsekszik. Hát szóhoz se jutottam.

A fb-on is irja, hogy igy szeret, meg úgy szeret. Kicsit idegesitő, hogy kérdezek valamit, és válasz helyett irja, hogy hiányzom neki. 10-szer megkérdezi ugyanazt. Személyesen is megbeszélünk valamit, 5 perc múlva megint elmondja.

Viszont általában tényleg jól el lehet vele beszélgetni, látom hogy figyel, érdeklődik.

Tetszik ez a pasi, imádom a szemeit, meg hogy mindig örül ha lát, munka közben odajön, megsimogatja a vállam :)


Ti mit tennétek? Folytatnátok igy az ismerkedést, esetleg kapcsolatot is vállalnátok igy? Vagy igy nem lehet komoly kapcsolat?


2018. dec. 21. 20:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Én nem. Csak átlagnál intelligensebbekkel ismerkednék.
2018. dec. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Rockarc ***** válasza:
42%

Ha ugy erzed egy "szinten" vagy vele, akkor folytasd. A leirasod alapjan, szerintem nem igy van.


42F

2018. dec. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak nagyon zavarban van/izgul a közeledben ezért "nincs ott teljesen fejben". A portás épp kamuzhatta is, az nem jelent semmit. Végtére is tiéd a döntés, ha meglátásod szerint érdemes folytatni akkor folytasd ha nem akkor zárd le.
2018. dec. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem kamuzta. Én mondtam neki, hogy ott még nem tartunk, hogy járjunk. Aztán pont jött a srác és megkérdezte tőle, hogy ő a barátnőd. A válasz: persze.


Egyik pillanatban úgy érzem, hogy elvarázsolt kicsit, a másikban meg idegesit, hogy háromszor megkérdezek valamit és nem tud normálisan válaszolni :((

Megbeszéltünk egy találkát vasárnapra, de az időpontot nem tudom vele megbeszélni. Már kezdem azt hinni, hogy hiba volt belemenni :((((

2018. dec. 21. 21:07
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Én menekülnék, kattantnak tűnik... Nehogy a bokor alján végezd, ha esetleg visszautasítod.
2018. dec. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem kattant, csak tényleg butuskább... Sztrm adj neki 1-2 esélyt

F

2018. dec. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A hármas magyarázta tetszik 😀

Ìgy belegondolva volt egy csaj akinek a közelében én is ìgy viselkedhettem nagyjából. Ettől talán nem voltam "kattant" Csak új volt az érzelem, rendesen bezavart. 😂

2018. dec. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
fogyatékos.. én a helyedben megszakítanék ezzel minden kapcsolatot, minél előbb. az ilyen az aki bekattan és simán kést vág a hátadba, mert egyszerűen nem bírja felfogni a világot. a mentális beteg az mentális beteg. akármilyen jól is néz ki. nem alkalmas normális emberi kapcsolatra, és egy normális ember elkerüli az ilyet.
2018. dec. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De ha beteg, akkor hogy bizhatnak rá bármilyen munkát? Otthon is fát vág, ami egy betegnek elég veszélyes szerintem, segit otthon mindemben.
2018. dec. 22. 04:55
 10/13 anonim ***** válasza:

Kicsit kettyós, kattant a pasi. Tuti fogyatékos valamilyen szinten. Én félnék tőle, menekülnék.

Nem is értem te mi vonzót látsz benne? A szívecskés kulcstartót? Egyértelműen van valami baja...

2018. dec. 22. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!