Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Férfiak, ha egy nő azt mondja nektek, hogy "kedvellek", akkor nektek megfordul a fejetekben az, hogy esetleg szerelmes belétek?

Csak kíváncsi vagyok, hogy a férfiak általánosságban mennyire veszik az ilyen jellegű célzásokat...

febr. 19. 17:52  Privát üzenet  

A válaszok

elsőre nem ez fordul meg a fejemben.

2 opció van ilyen esetben:

1. ha tetszik a nő, akkor reméljük összejövünk, szerelem az ki tudja majd kiderül, de valószínűleg lesz szex is :)

2. ha nem tetszik akkor bele sem gondolok semmibe sem.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont febr. 19. 17:56 Privát üzenet

Nő vagyok, férfiakat kérdezel...de:ha én azt mondom egy pasinak,hogy kedvelem, akkor kedvelem..és nem pasiként gondolok Rá, "csupán" szimpatizálok Vele.

Aki viszont bejön nekem pasiként, azt nem kedvelgetem, még akkor se, ha Ő nem teszi meg az első lépést.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont febr. 19. 18:07 Privát üzenet

Én semennyire. Ha azt mondod, kedvelsz, nem fogom azt gondolni, hogy szerelmes vagy belém, vagy akárcsak felkeltettem az érdeklődésedet mint férfi. Azt fogom gondolni, hogy kedvelsz mint barátot.

Szerintem a legtöbb férfi hasonlóan gondolkodik.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont febr. 19. 18:10 Privát üzenet

Akibe szerelmes vagy, annak ne mondd, hogy kedveled, mert a lekoptatásra és a "kiszerettem belőled"-re használt gyengéd eufemizmus is önmaga jelentésén túl.

32/f

A válasz 36%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont febr. 19. 18:11 Privát üzenet
Land of Confusion nevű felhasználó válasza:

Nem, a kedvellek általában rosszat jelent.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont febr. 19. 18:20 Privát üzenet

Kedvelem tehát bejön, amiböl barmi lehet. Aki nem jön be mint férfi annak nem célozgatnék.

Olvasva a fentieket ez aztán a nöi férfi logika, nem is csoda nem értjük egymást.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont febr. 19. 19:49 Privát üzenet

Nem.

Azt gondolom amit mond, hogy kedvel, kesveli a tarsaságomat, szeret beszélgetni velem, stb.

Ha viszont észrevehetően keresi a tarsaságomat, illetve egy pillantásokkal, érintésekkel is kommunikál, akkor igen.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont febr. 19. 19:55 Privát üzenet

A "kedvellek" az elég egyértelmű célzás egy nőtől.

Ha már egy nő igy "udvarol" egy férfinek akkor ott már elég nagy "baszatlanság" van a hölgy részéről.

A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont febr. 20. 00:20 Privát üzenet

Én arra gondolnék hogy tettszem neki.

De volt már példa arra hogy félreértettem a nőket, szóval ez kevés ahoz hogy mondjuk kezdeményezzek, elhívjam randira.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont febr. 20. 00:59 Privát üzenet
Eldan nevű felhasználó válasza:

Szerintem ez a kedvellek dolog nem elég pontos válasz. Pl. Kedvelhet mint embert, barátot. Stb. Na de kérdezd meg tőle, hogy mi lenne ha...

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont febr. 20. 14:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Férjem sose volt belém szerelmes. Eléggé összetört, most nem tudom hányadán állok még magammal se. Kérdezzek rá? Hagyjam annyiban?
Szerelmes vagyok belé maradjon titok vagyok tudja meg?
Szerelmes vagyok? Milyen z ha valaki szerelmes?
Normális ha már lassan 5 éve nem voltam szerelmes? 25 éves vagyok. Tizenévesen nagyon más volt a helyzet
Ha egy férfi nem sokszor mondja, hogy szerelmes belém, de viszont probálja éreztetni akkor tényleg szerelmes lehet?!
Szerelmes lányok! Nektek megfordul a fejetekben ilyesmi?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!