Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, ha egy nő azt mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha egy nő azt mondja nektek, hogy "kedvellek", akkor nektek megfordul a fejetekben az, hogy esetleg szerelmes belétek?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, hogy a férfiak általánosságban mennyire veszik az ilyen jellegű célzásokat...
2019. febr. 19. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:

elsőre nem ez fordul meg a fejemben.


2 opció van ilyen esetben:


1. ha tetszik a nő, akkor reméljük összejövünk, szerelem az ki tudja majd kiderül, de valószínűleg lesz szex is :)

2. ha nem tetszik akkor bele sem gondolok semmibe sem.

2019. febr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, férfiakat kérdezel...de:ha én azt mondom egy pasinak,hogy kedvelem, akkor kedvelem..és nem pasiként gondolok Rá, "csupán" szimpatizálok Vele.


Aki viszont bejön nekem pasiként, azt nem kedvelgetem, még akkor se, ha Ő nem teszi meg az első lépést.

2019. febr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én semennyire. Ha azt mondod, kedvelsz, nem fogom azt gondolni, hogy szerelmes vagy belém, vagy akárcsak felkeltettem az érdeklődésedet mint férfi. Azt fogom gondolni, hogy kedvelsz mint barátot.

Szerintem a legtöbb férfi hasonlóan gondolkodik.

2019. febr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11%

Akibe szerelmes vagy, annak ne mondd, hogy kedveled, mert a lekoptatásra és a "kiszerettem belőled"-re használt gyengéd eufemizmus is önmaga jelentésén túl.

32/f

2019. febr. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem, a kedvellek általában rosszat jelent.
2019. febr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kedvelem tehát bejön, amiböl barmi lehet. Aki nem jön be mint férfi annak nem célozgatnék.

Olvasva a fentieket ez aztán a nöi férfi logika, nem is csoda nem értjük egymást.

2019. febr. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Azt gondolom amit mond, hogy kedvel, kesveli a tarsaságomat, szeret beszélgetni velem, stb.


Ha viszont észrevehetően keresi a tarsaságomat, illetve egy pillantásokkal, érintésekkel is kommunikál, akkor igen.

2019. febr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A "kedvellek" az elég egyértelmű célzás egy nőtől.


Ha már egy nő igy "udvarol" egy férfinek akkor ott már elég nagy "baszatlanság" van a hölgy részéről.

2019. febr. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én arra gondolnék hogy tettszem neki.

De volt már példa arra hogy félreértettem a nőket, szóval ez kevés ahoz hogy mondjuk kezdeményezzek, elhívjam randira.

2019. febr. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a kedvellek dolog nem elég pontos válasz. Pl. Kedvelhet mint embert, barátot. Stb. Na de kérdezd meg tőle, hogy mi lenne ha...
2019. febr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!