Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valakinek ismerkedesnel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek ismerkedesnel kell egy honap majdnem hogy eldontse komolyan erdeklem e az reg rossz nem?

Figyelt kérdés
Marmint en ugy vagyok ha valaki erdekel az mar az elso egy ket hetben nyilvanvalo lesz szamomra, viszont ez a pasi ugy egy honap utan kezdett el jobban erdeklodni irantam es nem tudom.. Ugy erzem hogy nem kene nagy dolgot tulajdonitanom ennek az egesznek mert ha annyira erdekeltem volna mar lett volna ra eselye reg hogy randizzunk ilyesmi. Szerintetek?
2018. dec. 3. 05:08
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Nőben, férfiban és egyéb àllatban is komolytalan.

32/f

2018. dec. 3. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem akart tolakodni, esetleg jobban meg szeretett volna ismerni. Ha egyébként tetszik, akkor randizz vele.

Ha jól értem, eddig ismerős volt. Szerintem nem baj, ha nem azonnal hívsz el valakit randira.

2018. dec. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nőként nehéz elképzelni, de nekünk férfiaknak a személyiség fontosabb, mint a külső. Simán lehet, hogy jobban megismert, és amiatt kezdett érdeklődni.
2018. dec. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem a jelenlegi baratom 2 ev ismeretseg utan kezdett el erdekelni. Addig csak ismerosok voltunk egy kozos barat altal es nem igazan vettem ot eszre addig, amig egyszer vegre komolyan elbeszelgettunk es rajottem, hogy egy aranyos, kedves pasi. Es igen, 2 evbe telt.
2018. dec. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Van akinek gyorsabban megy, van akinek lassabban.

Komolytalannak inkább azt mondanám, amikor több vasat tart a tűzben egyszerre.

2018. dec. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezaz, hogy én is ettől tartok. Viszont nem akarok senkinél második lenni.
2018. dec. 3. 10:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a tempója.
2018. dec. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondolom, hogy nem csak random ismerősök voltatok, hanem kicsit több és az alatt nem tudta eldönteni. Így én is arra tippelek, hogy lekoptatták, azért van most veled így.
2018. dec. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!