Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 2.5 hónap után összeköltözni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2.5 hónap után összeköltözni?

Figyelt kérdés

2 és fél hónapja tart egy kapcsolatom. Előtte december óta udvarolt. Nagyon szeretem,úgy érzem az összhang is megvan köztünk.


Felvetette tegnap az ötletet, hogy össze költözhetnénk. Spórolnánk a benzinen is, és sokkal többet lehetnénk együtt kötetlenül. Szeretne velem tervezni.


Ez mind szép és jó,mert nem vágyom másra.

Azonban én tanulok még, jelenleg egy ösztöndíjjal nem tudnék nagyon a konyhára beszállni.

Ő már dolgozik.

Másrészt pedig, ő is szüleivel él. Szeretem őket nagyon, tény, de nem akarok lábatlankodni náluk, még akkor sem ha 5ször nagyobb helyen él mint én , és jobb körülmények közt.

Nem kéri azt se hogy a sulit hagyjam abba de szerintem ott annyira ellustulnék erre hogy feladnám. Másfelől nem akarok kitartott sem lenni.


Ti oda költöznétek?

Én 20/L

Ő 23/F


2018. jún. 24. 11:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem mennék bele. Egyrészt nincs saját bevételi forrásod, másrészt anyósjelölt nyakára költöznél. Te ismered legjobban magad, ha tudod, hogy hajlamos lennél a lustaságra és a suli hanyagolására, semmiképp ne költözz. Azt is jól látod, hogy kitartott lennél, ráadásul a barátod anyjával is megromolhat a kapcsolatod egy életre, hiszen kinek tetszene az, hogy a fia odaköltöztet valakit, akit még el is kell tartani.

Költözzetek össze akkor, ha már neked is van jövedelmed, nem szorulsz másra, és amikor a barátod is leszakad az anyucijáról, és nem a meleg szülői fészekbe akar új verebet költöztetni.

2018. jún. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen én is erre gondoltam. Még 1 év van vissza a tanulmányaimból. Utána a többit munka mellett tudnám végezni, de addig nekem szerintem a legjobb itthon, az én családi fészkembe.
2018. jún. 24. 11:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Én várnék addig, amíg mindketten függetlenek nem vagytok.
2018. jún. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem olyan jó ötlet a másik család nyakára menni, mégha kedvesek is veled. Jobb külön, ha már összeköltözni szeretnétek. Egyébként 2,5 hónap még semmi, hová kellene sietnetek?
2018. jún. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Na a buta libacska aki alig varja hogy megmutassa otthon hogy o mennyire onallo no, odakoltozve a pasija lakasara kb. szexert cserebe. Aztan ujabb 2 honap utan meg hazasunnyogna, mert nem jott be a kapcsolat. Amit en leszurtem a leirtakbol, hogy egy nagyon konnyen, tul konnyen kaphato ribicske vagy, ha 2 honap utan osszekoltozol, akkor hany nap utan rakod szet a labad? Mar lehet elso randin. Nekem ilyen baratno nem kene.
2018. jún. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Még 1 év van vissza a tanulmányaimból. Utána a többit munka mellett tudnám végezni, de addig nekem szerintem a legjobb itthon, az én családi fészkembe."


Na ez a terved mukodhet, csak nem ezzel a pasival, hanem eyg masikkal. Mert 1 evet tuti nem fogtok kibirni.

2018. jún. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne akarj felnőttesdit játszani, hiszen még gyerek vagy!
2018. jún. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ötös, hogy te micsoda frusztrált undormány vagy! Verd ki még párszor ma, hátha jobb lesz.


Kérdező, jól érzed, amit érzel, nagyon nem kéne a szülők nyakára költözni (de még a közvetlen közelükbe sem). Kényszerhelyzetben oké, érthető, pl. ha egy párnak tényleg baromira spórolni kell, és mondjuk jön a baba, nincs hol lakni, stb. De mindkettőtöknek van fedél a feje felett, neked viszont nincs bevételi forrásod. És azért 2.5 hónap... tudom, szeretitek egymást, de az még mindig a nudli kategória :))


Ha majd egy év múlva is még együtt lesztek, akkor kerestek szépen egy szimpatikus kis albit, és lehet örömködni egymásnak, meg persze tapasztalni, mennyire viselitek el a másik nyűgjeit, dilijeit. De akkor már legalább te is képes leszel beleadni a kasszába. Nem azzal van a gond, hogy a párok segítik egymást, én nem gondolom ezt kihasználásnak. Viszont egyszerűen mindig benned lenne, ha anyagilag nem tudsz hozzájárulni az életetekhez, hogy minden sz*art el kell neki nézned, hiszen ő tart el. Ez pedig egy nagyon veszélyes csapda.

2018. jún. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt tedd, ami neked a legjobb. Abból ahogy írsz a dologról, számomra egyértelmű, hogy nem akarsz odamenni. Ha azt az 1 évet nem bírná ki külön a barátod, akkor annyit is ér az az kapcsolat. Elgondolkodnék rajta, hogy ha neki minden mindegy, nem csak az számít-e neki, hogy a fix punci feküdjön mellette minden este az ágyban. Az is fura, hogy számára természetes lenne a szülőkkel meg a csajával együtt lakni... vigyázz, mert ezek alapján nagyon anyuci pici fiának tűnik a srác...
2018. jún. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nesze, leszavaztalak
2018. jún. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!