Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Játszadozik velem. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Játszadozik velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már fél éve,hogy megismerkedtem egy fiúval,sajnos nem lakunk egymáshoz közel,de már sokszor találkoztunk..

Le is feküdtünk egymással,és minden nap beszélgettünk..viszont pár hete megromlott az egész közöttünk,ő arra fogja hogy nagyon elfoglalja most a tanulás és a munka amit persze megértek,nyilván a távolság sem könnyíti a helyzetet maximum hétvégén tudnánk találkozni. Azt mondta nagyon kedvel,de most nincs ideje kapcsolatra,én szeretném túl tenni magam rajta,de szörnyen fáj,hogy nem lehet az enyém..

Hogyan engedjem el? Esetleg lehet arra esély,hogy később meggondolja magát vagy csak igy koptatott le udvariasan..

Amúgy azóta is irogat folyamatosan és ha én nem válaszolok neki hosszabb ideig tovabb folytatja és keres..

22N, 23F



2019. febr. 22. 20:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy keres, hat ingyen allando nyitott puncit nem talalni minden sarkon.

Tiltsd le a francba. 2 het mulva mar a nevedre se fog emlekezni.

2019. febr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igazából itt se talál mert több mint 100 km van közöttünk és 1hónapja nem találkoztunk illetve nem csak szexből állt a dolog,szerelmet is vallott es utana fordult at ilyenbe..ha talált más lányt esetleg,akkor miért nem mondja el egyszeruen?
2019. febr. 22. 20:19
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mit tegyél? Zárd le ezt a dugipajtás - dolgot. Nem fogja meggondolni magát. Úgy engedd el, hogy ne keresd, tiltsd le és keress elérhetőbb párt. Vagy egy ideig inkább ne ismerkedj, legyél magadban és állítsd helyre az önbecsülésed. Így legközelebb nem fogod hagyni hogy játszadozzanak veled.

31/N

2019. febr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat!

Sajnos en is erzem,hogy le kell zarnom ezt,de olyan nehez mert tenyleg,ugy viselkedett,mint aki kapcsolatot akar.. olelgetett,osszebujtunk,megfogta a kezem masok elott sem szegyelt bemutatott a barati korenek is :/

2019. febr. 22. 20:29
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a p..ába szerintem is! En is jartam mar igy.. jol el lehetett vele beszelgetni, jonni akart at mikor ideje engedte volna, keresett is h mikor jon haza es akkor atjojjon-e, olyanokat mondott h nyugodtan mondjam masoknak is h en ő vele jarok stb. Aztan egyszer meg rairtam h hogy van.. erre fogta azt letorolt. Nem mintha en tobbet akartam volna, csak hát na! Nem szabad ilyenekkel foglalkozni, csak d.gni akarnak
2019. febr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy keres, nyitva marad a dolog, ha dugnia kéne gyorsan.
2019. febr. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15%
Ha most nincs ideje, később még lehet. Keresd te őt, ha szereted!
2019. febr. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért írogat, hogy talonban tartson, de amint talál másik ingyen pncit a közelben, el fog tűnni, mint a sicc, szóval szerintem most tiltsd, és próbáld meg lezárni magadban.
2019. febr. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
27%

A fiúk egy kis része őszinte. Valószínűleg ő is az, és tanul, és dolgozik mellette, és ezért most nem tud elutazni hozzá, ami még ráadásul sokba is kerül, mert komolyan veszi a tanulást, és a munkát.

Türelem! Menni fog. A tél sem kedvező a távkapcsolatoknak! Szeret!

2019. febr. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kedvel, de nincs ideje kapcsolatra, viszont azért mégis lefeküdt veled, holott gondolom nem most derült ki számára, hogy neki mégsem fér bele egy komoly kapcsolat az életébe.


Én a helyedben nem reménykednék feleslegesen.

2019. febr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!