Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Játszadozik velem. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Játszadozik velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már fél éve,hogy megismerkedtem egy fiúval,sajnos nem lakunk egymáshoz közel,de már sokszor találkoztunk..

Le is feküdtünk egymással,és minden nap beszélgettünk..viszont pár hete megromlott az egész közöttünk,ő arra fogja hogy nagyon elfoglalja most a tanulás és a munka amit persze megértek,nyilván a távolság sem könnyíti a helyzetet maximum hétvégén tudnánk találkozni. Azt mondta nagyon kedvel,de most nincs ideje kapcsolatra,én szeretném túl tenni magam rajta,de szörnyen fáj,hogy nem lehet az enyém..

Hogyan engedjem el? Esetleg lehet arra esély,hogy később meggondolja magát vagy csak igy koptatott le udvariasan..

Amúgy azóta is irogat folyamatosan és ha én nem válaszolok neki hosszabb ideig tovabb folytatja és keres..

22N, 23F



2019. febr. 22. 20:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!

Hát igen az a legfájóbb,hogy tagadja azt,hogy csak arra kellettem neki es azota is beszelunk,de mar abszolut “barátilag”.. sajnos nagyon nehéz elengednem annyira a mindennapjaim része lett az elmúlt 5-6 hónapban..:/

2019. febr. 24. 21:15
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél magadnak egy szívességet és barátilag sem beszélgess vele. Előbb-utóbb úgyis elgyengülsz és visszajut a bugyidba attól hogy most egyet hátra lépett. Teljesen szakítsd meg a kapcsolatot ha túl akarsz rajta lenni.
2019. febr. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!