Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok? Csak erős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Csak erős barátság, vagy már szerelemmel szeret?

Figyelt kérdés

Adott egy srác, akivel elég bonyolult a viszonyunk, már több mint 1 éve. Nem tudok kiigazodni a viselkedésén.

Amik miatt elbizonytalanít, a következők... napi szinten kommunikálunk, kedves, érdeklődő, sokszor felhív minden ok nélkül. Ha rosszul éreztem magam, legyen az akár sima rosszkedv, vagy betegség, szó nélkül átjött magától, mellettem volt, elkísért bárhova, vagy elém jött esténként az állomásra, csak hogy tudja, rendben leszek. Programokat tervez/szervez velem, sokszor elmegyünk ide-oda, ahol mindig nagyon gáláns, meghívna bármire, amit azért nem szoktam neki hagyni. Sokszor kapok tőle ajándékokat, ha magának talál valami hasznosat, sokszor gondol vele rám is, de szülinapra, valentin napra, karácsonyra is vett nekem személyre szabott ajándékot. Ha nem otthon van, szinte mindig velem tölti a szabadidejét, beszélgetünk, filmezünk, mozi, kávé, elmegyünk enni, boltba, bárhova. Gondoskodik rólam, bármikor átjön akár az éjszaka közepén is ha gond van (volt már erre is példa), hoz nekem enni (volt hogy főzött is nekem), segít ahol tud. Már pár hónap ismeretség után bemutatott a szüleinek, nyáron családi programokra is engem hívott, és bármikor szívesen lát maguknál. Becézget, tündérkém, bogyókám, babám, stbstb.. régebben ez annyira nem volt rá jellemző, de már most gyakran mondja. Többször mondta azt is hogy mennyire szeret, milyen fontos vagyok neki, 1-1 veszekedés után. Szeret ölelgetni, puszilgatni, akár ok nélkül, és nem csak otthon, nyilvános helyen is. Féltékenykedik, láthatólag zavarják más srácok körülöttem, de ilyen gyerekes szinten közli általában (pl ha más srác tetszik akkor egyből így beszél róla hogy csorgatom rá a nyálam, vagy ha beszélgetek mással akkor azzal jön hogy szerelmespár vagyunk). És igen, a bónusz hogy le is fekszünk az elejétől, barátság extrákkal-ként tartottuk számon, de a fentiek miatt sokszor már többnek érzem. A szex egyébként a mai napig isteni, nagyon odaadó, kézenfogva, összebújva szoktunk elaludni, álmában is keresi a kezem, ha felriad puszit nyom rám, betakargat. Van hogy szex nélkül is együtt alszunk, mert egyszerűen elnyomja mellettem az álom ahogy összebújunk, este is gyorsabban elalszik engem ölelve.

Viszont... nem akar kapcsolatot. Volt már hogy felmerült köztünk ennek a gondolata, az én részemről, de nem akarta. Azt mondta nem szerelmes, nem érzi úgy, hogy velem kapcsolatot szeretne. Már évek óta nem kötelezte el magát, virágról virágra száll. Az elmúlt időszakban is akadtak kalandjai, de pár alkalomnál többet egyik se ért meg, és többször már az első után kiábrándulva jött hozzám hogy időpocsékolásnak érezte az egészet, mert velem ezerszer jobb. Mégis egy idő után ugyanúgy kap az alkalmon ha úgy adódik. Egy kivétel volt, akit úgy gondolta, megtartana komolyabbra is, de ott is 2 találka után elszállt a varázs a részéről, aztán nem lett folytatás.

Ki mit gondol? Vajon többet érez már, csak gyáva szembesülni vele, vagy ez csak egy már-már testvéri szintű barátság (a szexet leszámítva persze)?


2019. febr. 24. 23:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Neki lehet mással dugni neked meg nem? Ezt azért tisztázzatok. Mond ezt meg neki plusz azt is hogy akkor legyetek együtt ha nem akkor fejezze be a féltékenységet mert semmi köze lefekszel e mással ha úgy sem vagytok együtt.
2019. febr. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Beszéltünk már többször róla, de nem tudja megmondani miért zavarja, mindig bocsánatot is kér, de már ezt rengetegszer eljátszottuk. Az a válasza, hogy nem tudja kezelni ezeket. Nyilván kevés EQ-val rendelkezik, ezért tőle hiába is várnék választ. Ezért kérdezlek titeket, kívülállókként ti hátha jobban átlátjátok
2019. febr. 25. 14:56
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul birtokolni akar anélkül, hogy elköteleződést ígérne neked cserébe. Neki ez így kényelmes. Erről szól a "barátság extrákkal", a másik kihasználásáról.
2019. febr. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Kustany ***** válasza:

Lehet, hogy egyikőtök sem akar kapcsolatot, de ez az.

Akár ki van mondva, akár nincs.

Ráadásul jó mindkettőtöknek, sőt talán a legjobb.

Nevezzétek valami másnak, vagy ne nevezzétek meg.

Ha lesz valaki másod, ezt abba kell hagynod és iszonyatosan fog hiányozni.

szerintem örülj, hogy van és úgy gondolj erre, mint a Kapcsolatra.

2019. márc. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg ezerszer jobb olyan kapcsolat ahol kölcsönös a szerelem, ez igy önbecsapàs, àllisd vàlaszút elé.
2019. márc. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Ez nem szerelem.

Tuti, hogy baratkent szeret, de az is tuti, hogy egy pasi nem fogja ott hagyni a jolbevalt not, akit dughat es meg csak el se kell koteleznie magat.


A ferfiaknak is kell a gyengedseg, de meg ez se jelent sokat.


En a helyedben leulnek vele beszelni, hogy ez neked igy nem megy, te kapcsolatot akarsz, csak ti, senki mas, kotelezze el magat. Mert hiaba szereted, de ez igy hosszu tavon nem jo neked.


Ha szerelemmel szeret, akkor osszekapja magat, ha baratsaggal, akkor el enged.

Ha onzo, akkor viszont mindent ugy akar, ahogy eddig is volt.


Persze ehhez az kell, hogy tenyleg kepes legyel te is elengedni ot. Mar ha tenyleg valtoztatni akarsz a dolgokon.


O nem fog. CSak akkor, ha talalkozik egy olyan novel, akibe tenyleg szerelmes lesz. Akkor mar figyelhetsz, hogy milyen gyorsan elkotelezi magat.

2019. ápr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

a helyzet az, ahogy valaki már írta, hogy ez egy nyitott párkapcsolat.

a barátság extrákkal az teljesen más.

Az van, hogy téged kihasználnak. Lényegében leköti az energiáidat, ott vagy neki kikötőnek, miközben ő szabadon kalandozik. Fantasztikus (neki) :D

Gondolom, hogy nem szerelmes beléd, elég éretlennek tűnik, de szerencsére azért talált egy balekot (téged).

Nem, ebből már nem lesz monogám párkapcsolat. Azt nem így kell kezdeni :D

Szóval szerintem felejtsd el. Már ha magadnak jót akarsz.

2019. ápr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
66%

Ez kapcsolat.

Tök mindegy ki, hogy nevezi.


Én itt sosem értem a dilemmát. Ezek tipikusan mindig két esélyesek. Te neked ez oké, vagy sem? Ha nem, akkor már réges régen abba kellett volna hagynod, s habár szeretik itt a nők kikérni maguknak, hogy bizony még mindig a férfiak az ösztönlények, meg akik gyűjtik a numerát, azért mégis csak egyre gyakoribb az ilyen történés mint a tied. Valami nem oké, de azért mégis csinálod évek óta.


Vagy fogadd el, vállalva a kockázatot, hogy lehet egyszer nem az lesz a végkifejlet, hogy megtörik a jég, s ő is kapcsolatnak fogja ezt nevezni, hanem csak lelép, és akkor az áldozatot fölösleges volt. Vagy hagyd abba. Legalább a szexet és szerezz egy normális barátot, ha pár a kapcsolatok híve vagy. Könyörgöm, ne a nemi szervünk gondolkodjon már helyettünk.

2019. ápr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Az olvasottak alapján ez tuti, hogy egy nyitott párkapcsolat.

Vannak ilyenek. Sokan félnek az egy komoly kapcsolattól, mert azt gondolják, hogy a jó párkapcsolat az kötöttségekkel jár.

Bár, ez a mással is szexel dolog kicsit érdekes.

2019. ápr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
63%

Értelmes, szimpatikus lány vagy az írásod alapján. Érzelmileg nyakig egy fiúban, aki már-már tökéletes, de mégsem kellesz neki igazán.

Hogyan képzeled az életedet 5 év múlva? Belefér, hogy meg mindig függsz érzelmileg valakitől, aki lefekszik a fél világgal? Boldog vagy így?


Volt egy nagy szerelmem régen. Nem tudtam nemet mondani neki, de én sem kellettem igazán. Végül az ország másik felébe költöztem egy időre, hogy elmúljon belőlem. Működött.


A maga módján szeret téged. Kérdés, hogy ez az a szeretet-e, amire neked szükséged van. Így esélyed sincs valódi párkapcsolatra. És mi van, ha egyszer csak jön neki valaki...?


Igen, szeret téged. De a csodára vársz. Mert ő azt szereti, ahogyan te szereted őt, ahogyan önzetlenül elfogadod, és törődsz vele. Szereti a saját tükörképét benned, azt az önmagát, amit ő neked jelent. Érzelmileg azonban nem éred el. Nem érzi, hogy fájdalmat okoz neked, rosszabb esetben tudja, de nem érdekli.


Hogy jó-e ez így, azt neked kell eldönteni. Ha lépsz, ha maradsz, a fájdalom, ami a döntéseddel jár, a tiéd.

Nem irigyellek.

2019. ápr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!