Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cn.Leslie kérdése:

Lányok-fiúk! Nektek mit jelent egy csók? Belefér egy lazább helyzetbe is vagy az rögtön elköteleződést is jelent?

Figyelt kérdés

2013. jan. 17. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálam elköteleződést is jelent. Csókot csak érzelemből tudok adni, máshogy nem. Pedig már nem vagyok kislány.
2013. jan. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az még nem járás, ha a buliban megcsókolsz valakit. Ha a 3-ik randin, akkor már felmerülhet a partnerben, hogy akkor már jártok.
2013. jan. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ha nem is jelent járást, de mondjuk megcsókolok valakit, és épp nem alkalmira vadászom, hanem mondjuk tervezem, hogy felkeresem, akkor lehetőleg amíg ki nem derül, hogy mi is lesz velünk, nincs letisztázva, addig nem hajtok más csajokat. Gerinctelennek tartanám.

20f

2013. jan. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam flörtölni, csak okkal, szórakozásból nem.

#1 vagyok

2013. jan. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hmmm, kb én is így gondolom mint a többség, voltm ár olyan hogy mielőttt megtörtént volna mondtam a lánynak hogy akkor legyen ha ez "csak" egy csók de nem járás stb csak vannak akik ezt furcsának találják de én szeretem a letisztázott dolgokat
2013. jan. 17. 12:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy csók nem jelent elköteleződést. Egyáltalán nem.
2013. jan. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A csókig csak akkor jutok el, ha az akivel csókolózni szeretnék, jelent is valamit. Mondjuk egy szerelem kezdetét.

Idegennel a csók nem csók, csak nyálas dörgölődzés!

2013. jan. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a csók minden érzelem nélkül megy, kell egy alap kívánás és szimpátia, de nem jelent semmit magában a csók. Viszont lefeküdni csak azzal, aki sokat jelent és érzek iránta vmit.
2013. jan. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én úgy fogalmaznék, hogy csak olyan emberrel csókolóznék akitől szívesen venném azt is ha együtt járnánk, de ha nem úgy alakul, akkor nem fakadok sírva. Szexelni már nem tudnék így.

21L

2013. jan. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!