Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meddig tart a rózsaszín köd a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kingus1989 kérdése:

Meddig tart a rózsaszín köd a kapcsolat elején?

Figyelt kérdés
Egy kapcsolat elején meddig tart a köd?Kinek milyen kapcsolatban mennyi idő volt kb? És meddig tartott a kapcsolat? A korra is kíváncsi lennék.

2019. febr. 27. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Máris elmúlt a köd a 19 éves palival?
2019. febr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt mondják 2 év. és ennyi.
2019. febr. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A mai napig (5 év).

De emögött mindennapos munka van. Rengeteg energiát kell beletenni a kapcsolatba és dolgozni kell azon, hogy ne hüljön ki, ne ölje meg a mindennapi rutin. A mai napig rengeteget randizunk, romantikázunk, utazunk kettesben.

És ezt nyilván nem úgy kell elképzelni, hogy minden nap minden percében folyamatos a lángolás. Van, hogy hetekig csak elvagytok, szeretitek egymást de kicsit kihül. Aztán mikor kicsit több időtök van egymásra akkor megint visszatér a rózsaszín köd és megint olyanok vagytok mint két szerelmes tini. Természetesen vannak hullámvölgyek akár hónapokig is. De maga a szerelem némi rózsaszín köddel bármeddig fenntartható.

26/N 37/F

2019. febr. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%

Nekem a rózsaszín köd sosem tart tovább 3-5 hónapnál,de azalatt azt a ködöt kell érteni ami egyszerre jó és borzasztó, én általában amikor beleszeretek valakibe az első hónapokban SZÓ SZERINT másra sem tudok gondolni,nem tudok aludni,mert hajnalban is róla álmodozom, nem tudok betelni vele, ha nincs velem megszakad a szívem úgy hiányzik és másról sem tudok beszélni,mint róla ha meg együtt vagyunk szó szerint 0-24 mosolygok és pillangók helyett valami furcsa melengető de mégis nagyon tömény érzés van a gyomromban,mintha megittam volna kb 1 liter meleg karamellaszirupot.. Szóval őszintén őszintén örülök is neki,hogy ez 3-5 hónap alatt le is zajlik,mert amúgy elég fárasztó állapot és hosszútávon tarthatatlan :D

A szerelem az más kérdés,az tovább tart,szerintem ilyen 2-3 év.

2019. febr. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!