Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beprobálkoztam egy lánynál 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beprobálkoztam egy lánynál 3 éve de elutasitott és azóta barátok vagyunk. Normális hogy néha még mindig szarul esik a dolog ha látom? 24/F

Figyelt kérdés

2018. dec. 13. 22:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Naná.
2018. dec. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha 3 év alatt foglalkoztál volna azzal, hogy férfiasabb legyél, már lehet, hogy a tiéd lenne a csaj.


A másik az, hogy nem értem mi a faxnak foglalkozol te olyan csajjal, aki elutasított, és nem kefél veled. Ebből is látszik, hogy mennyire oda vagy érte, neked még a "barát" státusz is megfelel, csakhogy a közelébe legyél. Ez úgy szánalmas ahogy van, nem csodálom, hogy nem azalatt a 3 év alatt a csaj mással járt/dugott nem pedig veled.

2018. dec. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Még valami: nem, nem nornális. Az lenne a nornális ha lenne nőd, és nem azon a csajon járna az eszed.
2018. dec. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

3 éve barátok vagyok. Elnézed hogy más pasik kurogatják és szenvedsz.

Szerinted normális?

2018. dec. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Az a nem normális, hogy még mindig szaladsz utána, mint egy kis pincsikutya. Törölt ki az életedből. Facebook, meg minden, ha nem akarod az egész fiatalságodat erre pazarolni. Soha nem lesz semmi ebből!
2018. dec. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Énis gondolkoztam ezen, csak barátilag teljesen jól kijövünk egymással. Oké hogy ritkán látjuk egymást(havonta 2-szer 3-szor) de mindent megbeszélünk egymással.
2018. dec. 14. 12:38
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Te nem barátként tekintesz rá, szóval te nem jössz vele ki jól. Te meg akarod kurni/romantikázni akarsz vele stb... szal neked szenvedés az egész. Ő jól kijön veled, de egyébként nem tekint rád barágként sem, max egy jó ismerőse vagy, akivel ritkán dumál, de egyébként nem vagy neki fontos.
2018. dec. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy egy jó ismeröst csak úgy megölel viszonylag sokszor.
2018. dec. 14. 13:09
 9/15 anonim ***** válasza:

Értem. Nos az a helyzet, hogy nekem semmi közöm az életedhez, csináld úgy, ahogy akarod. Fiú és lány közt egyébként nincs igazi barátság és erre a te eseted is a bizonyíték.


Szia

2018. dec. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy akkor, ha ennyire fontos akkor adj egy ultimátumot így magadba. Próbálkozz be még egyszer és már előre döntsd el hogy ha nem, akkor megszakítod vele a kapcsolatot. El is mondhatod neki akár. Veszítenivalód nem nagyon van. Csak akkor veszítesz, ha nem teszel semmit. Az a baj, hogy a soraidból is érződik, hogy nagyon gyenge vagy... Már ne haragudj. :)
2018. dec. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!