Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Titeket zavarna ha a kiszemelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha a kiszemeltetek szabadidejében utcazenélne?

Figyelt kérdés
Elsősorban nem pénzszerzés céljából tenné, hanem hobbiként.
2019. márc. 1. 23:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
48%
A volt barátomat úgy ismertem meg, hogy utcazenélt.
2019. márc. 2. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
26%
Engem nem zavarna, de úgy látom, téged igen, különben ki sem írtad volna a kérdést....
2019. márc. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem tetszene! :)


Ha valaki meg ezt mondaná nekem “csóró a gyerek, pénzkéregető”... csak legyintenék. Hozzávagyok szokva hogy az átlagnak nem ugyanaz az értékrendje mint nekem... ezen nem akadok fenn.

De nem is nagyon vannak ilyen ismerőseim, akik ilyeneket mondanának...

2019. márc. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Pontosabban barátaim... :)
2019. márc. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Attól függ. Van egy két utca"zenész", akinek inkább azért fizetnék hogy hagyják abba.
2019. márc. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!