Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, fiúk! Őszintén! Volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, fiúk! Őszintén! Volt olyan, hogy azért flörtöltetek egy másik lánnyal, hogy felkeltsétek a kiszemeltetek figyelmét?

Figyelt kérdés
A kérdés adott :)

2018. dec. 19. 07:12
 1/6 anonim ***** válasza:
20%

Ilyen marhaságot nem csináltam, csak olyat, hogy három lányt bekóstoltam egy asztalnál, egyrészt, mert jó mókának tűnt, másrészt a havert érdekelték a lányok, csak nyuszi volt beszélgetést kezdeményezni, mondván hárman vannak. Eldumáltunk velük egy órácskát, aztán ők is mi is felszálltunk a vonatunkra.

32/f

2018. dec. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
nem
2018. dec. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Volt
2018. dec. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
Nem. Csak azzal, aki tetszett.
2018. dec. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18%

A kérdés adott, én pedig elvettem. 🙂

Nem volt. Nem dedópelyhet eszek reggelire, ez itt a felnőtt csoport. 🙂

2018. dec. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%

Nincs olyan, hogy egy konkrét kiszemeltem van. Ilyet csak tizenévesen csináltam, amikor még azelőtt belezúgtam volna valakibe, mielőtt két szót szóltunk egymáshoz.


Csak azt akarom mondani, hogy simán lehet hogy A nővel ha beszélgetek az IS a célom, hogy B nőben féltékenységet keltsek, de attól még A nőtől is akarhatok valamit ugyanúgy, mint B nőtől. Előre nem tudhatom melyiknek fogok tetszeni, melyik fogja viszonozni az érdeklődésem. Férfiként egyszerre egynél több nőnél is szoktam próbálkozni.

2018. dec. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!