Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehetséges az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetséges az, hogy nem őrülnek bele egyesek a komoly kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Teljesen elképzelhetetlennek tartom azt, hogy ÉVEKIG egy nővel legyen valaki. Hogy nem lehet megunni ugyanazt a puncit, mi újat tud az még mutatni?


A másik meg az, miféle hitvány dolog ez, amikor az idő egy jelentős részét egy nőre kell fordítani, mert "törődni kell vele?" Sokkal férfiasabb dolog randizgatni a nőkkel, összejárni velük dugni, ugyanakkor élni az életet: utazgatni, tanulni, bulizni, dolgozni, úgy, hogy nincs egy állandó barátnő, aki fárasztana a nyafogásaival.


Semmi vagányság, semmi stílus, csak a romantikus maszlag.


Jó ez nektek?


2019. márc. 3. 12:23
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Meglátjuk. Most borítékolom, hogy 20 év múlva másképp fogsz még te gondolkodni. Összefüggésekben gondolkodni nem épp a butaság jele ugyanis ;)
2019. márc. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy változna valami de igen, majd meglátjuk. :-)
2019. márc. 3. 12:49
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként nem baj az, ha téged nem érdekel a kapcsolat, érzelmi élet, lehet te tényleg egy tudós alkat vagy és erre vagy hivatott.

de azért az elvárható lenne hogy felfogd vagyis elfogadd hogyan is működik ez az egész.. pl. hogy mások vagyunk... sokat segíthet a jövőben hogy ne hápogj sután mindenen ami rád nem jellemző.

2019. márc. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Ritka ostoba és egy bites vagy kérdező.


"Sokkal férfiasabb dolog randizgatni a nőkkel, összejárni velük dugni"


Pont nem. Inkább olyan lúzer fuck boy fílingje van.

2019. márc. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Te ettől érzed magad férfiasnak? Hány éves vagy? 12?

Neked ez így jó, csináld ezt. De borítékolható, hogy csak úgy tudod ezt kivitelezni, ha hazudsz mindenkinek, saját magadnak is. Annak meg a vége utálkozás, harag, kicsinyes bosszúk, szétszórt gyerekek, pokoli exek. Pár év, és abba is bele fogsz őrülni, mert rájössz, hogy te se ilyen lovat akartál.

Ez akkor működik egyedül, ha fizetős nőkkel intézed. Akkor nincs bonyodalom.

2019. márc. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

"Pont nem. Inkább olyan lúzer fuck boy fílingje van."


Semmi közöm nincs a fuckboy-okhoz, azok tényleg lúzerek. Azért én alapból jóban vagyok azokkal a csajokkal, akikkel együtt vagyok. A fuckboy (milyen hitvány név...) egy önbizalomhiányos kisfiú, aki azért dugja a csajokat, mert attól akar nagy lenni, de attól még veri a nyálát, hogy nincs értelmes nő. Komoly körökben az ilyeneket kinézik.


A másik meg az, hogy de, férfias. Mindig is elismerték azokat a srácokat, akik jók az ismerkedésben.

2019. márc. 3. 12:56
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
En csak azt nem ertem, ha jol erzed magad, fizikus akarsz lenni, vannak celjaid es minden oke..mi a p.csnek teszel fel idiota kerdeseket a kiegyensulyozott eleted elvezese helyett?
2019. márc. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Hát, amikor állandóan ezt a komoly kapcsolatos maszlagot hallja az ember, és az én életmódomra úgy tekintenek, mintha valami nem evilági lenne, az eléggé taszító tud lenni.


Ebben a romantikus tengerben, amibe tették a 21. századi embert, egyáltalán nem baj, ha hallatja egy olyasvalaki is a hangját, aki nem osztja ezt a nézetet, és állítja, hogy lehet boldognak élni szerelem nélkül is.


Sőt, állítom, hogy még boldogabb is lehet. Nekem nem kell átélnem a szerelmi bánatot, sem önmagam megalázását, hogy "vissza akarom kapni a másikat" stb...


Én figyelhetek a tanulmányaimra, arra, hogy legyen sok pénzem, a csajok meg úgyis jönnek, azokból sincs hiány.


Ez is egy életforma, és egyáltalán nem ördögi, mint amilyennek egyesek beállítják.

2019. márc. 3. 13:05
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Mert egy komoly kapcsolat nem csak egy random nőről szól. Hanem arról, hogy találsz egy nőt, aki tökéletes számodra. Ez pedig azt jelenti, hogy nem unod meg. Nem is feltétlenül mindig maga a párkapcsolat a fontos, hanem ennek a sima emberi kötelék oldala. Van két ember, akik kiegészítik egymást, szeretnek együtt lenni és ha tesznek érte nem laposodik el. Arról szól, hogy szeretitek egymást. Aki ezt nem éli át az sosem élt igazán.

És egyébként én sem tartom férfiasnak a random csajokkal összejárkálást. Ez szerintem is 15 éves szint. Sokkal férfiasabb ha valaki fent tud tartani egy kapcsolatot hosszú távon. Ehhez sokkal jobb tulajdonságok kellenek, mint az egyéjszakázáshoz.

2019. márc. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

"És egyébként én sem tartom férfiasnak a random csajokkal összejárkálást. Ez szerintem is 15 éves szint. Sokkal férfiasabb ha valaki fent tud tartani egy kapcsolatot hosszú távon. Ehhez sokkal jobb tulajdonságok kellenek, mint az egyéjszakázáshoz."


Akkor ebben nem értünk egyet.

2019. márc. 3. 13:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!