Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen egy jó párkapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy jó párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem valakivel, akivel 3 hét után már szexeltem. Nekem ő volt az első.. Viszont egy héten 5x találkozunk és mindig elmegyunk ide-oda.. Simán kirandulunk vagy csak sétálunk a környéken. Én úgy érzem hogy lehet, hogy elrontottam azzal hogy hamar szexeltem vele. Vagy ti mit gondoltok? Fontos a szex is egy kapcsolatban?
2019. márc. 4. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Jól csinálod. Fontos része a párkapcsolatnak, de nem erről kell szólnia. Ahogy nálatok se így van, ami jó.
2019. márc. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát a6 lenne a gond, ha csak szexelni jönnétek össze :)
2019. márc. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát, olyan... Jó.
2019. márc. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem korai volt, de te tudod.


Egy párkapcsolatban őszintén és nyíltan beszélgettek bármiről, nincs tabu, hűséges mind a két fél, tisztelitek egymást, nem akarjátok egymást megváltoztatni saját képetekre, tudtok kompromisszumot kötni, a problémákat érett felnőtt módjára megoldjátok, nincs önző-egoista-agresszív viselkedés, meghallgatjátok egymást, segítetek egymásnak..stb.


A szex fontos, de nem minden.

2019. márc. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy jó kapcsolat olyan amiben boldog vagy. Igen, a szex fontos, lényeges hogy működjön a kémia:). Mi pl 1 hónappal a megismerkedés utàn feküdtünk le először, 2 héttel az első randi utàn. Ma màr hàzassàgban élünk :), 9 éve együtt.

A szexet nem kell túlkombinàlni, csak élvezni:)

2019. márc. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#4, te írtad a legjobbat! Beszélgetés, ismerkedés, a másik kiismerése, nyilvános helyeken találkozás és azt elérni, hogy azért akarjon ami a belsőd tud nyújtani, nem pedig a tested! Az a férfi aki tud várni 2-3 vagy több hónapot a szexre, arról elmondható hogy komolyan gondolja és az első vagy második, harmadik szex után nem kell kérdést ide kiírni, hogy vajon akar e többet.


Aki azt mondja, hogy alap a korai szex, az nyilván csak szexkapcsolatot fog találni, de az ilyennek nem is hátrány, mert erre van igénye.

2019. márc. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6: Szeretem, amikor a neten megmondják, hogy mire vágyom és hogy mikor, mit csinálnak a férfiak. Esetleg meghívhatlak egy kiselőadásra, ahol olyan nők vannak, akikre több hónapot vártak, aztán csak szexre kellettek? Vagy meghívhatlak olyan előadásra, ahol olyan férfiak és nők vannak, akik szeretik egyből tudni, hogy passzolnak e az ágyban, de ettől függetlenül nem csak szexet akarnak?
2019. márc. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem értelek. Pontosan mi is a gond? Hogy vannak közös programjaitok? Vagy mi? Mert amit leírsz, az teljesen jól és normálisan hangzik.
2019. márc. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6. Hülyeséget írsz. Nem azon múlik, hogy 2-3 hét vagy hónap utàn szexeltek e.

Èn úgy vesztettem el a szüzességem, hogy 4 hónapig vàrtam. Ennyit pazaroltam az életemből olyanra aki csak trófeàkat gyűjtött, neki ez volt a szórakozàsa, csak sajnos túl jó színész volt. Hiàba vàrtam 4 hónapot, beszélgettünk randiztunk sokat, miutàn AZ megtörtént, el lettem dobva, mert csak arra hajtott, és ez a szàndék nem volt a homlokàra írva.

Innentől ki hogy érzi... de szerintem felesleges eddig húzni a szexet. Csak nehezebb tovàbblépni ha màr sokkal jobban kötődsz érzelmileg. Az " exem" amúgy màs lànyokkal is megtette ezt sajnos. Utóbb kiderült, nem én voltam az egyetlen. Tökmindegy mikor van szex, úgyis csak utólag derül ki mi a férfi valódi szàndéka. Ahogy érzi az ember, megteszi, és bízik abban, reméli, hogy a màsik nem csapja be. .

Ha nem jàrtàl hasonló cipőben, nem tudhatod.

2019. márc. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!