Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretet ünnepe és karácsony,...

Szeretet ünnepe és karácsony, a lelkem egy részében mégis ürességet érzek? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval gyermekemmel töltöm a karácsonyi ünnepeket, illetve nagyszülőkkel, mégis ürességet érzek, mivel nincs párom velem. Sajnos egy nehéz időszakon mentünk keresztül az elmúlt évben és ő úgy döntött nem küzd tovább a kapcsolatért, én viszont akármennyire próbálom felejteni, nem megy, mert szeretem. Nem könnyíti meg a helyzetet az sem, hogy rendszeresen egy héten néhány alkalommal (1-2) jön ami miatt egyik szemem sír a másik nevet, hiszen érdekli a gyermeke, én viszont nem. Legkönnyebben felejteni talán úgy tudnám, ha egy kis időre teljesen kikerülne az életünkből, gyermekünk még nem ért ebből semmit, hiszen elég kicsi hozzá, de az apukát se lenne helyes tiltani. Segítsetek, mert kezdek beleőrülni ebbe a kapcsolatba. Volt valaki hasonló helyzetben? Hogyan lépett tovább?

2018. dec. 25. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért döntött úgy a volt párod, hogy külön megy tőletek? Mivel magyarázta?
2018. dec. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Bizonytalan az érzéseiben, sajnos.

Pedig a kicsinek is szüksége van egy apára, aki itt van neki és támogatja, segíti mindenben, ahogy nekem is a társamra, a jobbik felemre, aki megnevettet ha rossz napom volt, és akit átölelhetek, ha valami szomorúság ér. Úgy érzem együtt könnyebb átvészelni minden szembe jövő nehézséget! Jó lenne, ha ezt ő is így érezné, és mellettünk döntene

Kicsit babonás vagyok, és épp 7.éve hogy együtt vagyunk, talán nekünk ez nem hozott szerencsét a kapcsolatunkban. Tudom nem erre kellene alapoznom, de fura véletlen akkoris.

2018. dec. 26. 23:31
 3/6 anonim válasza:
Szerintem nem helyes ha ragaszkodást mutatsz. Örülj a gyerekednek és próbáld elképzelni mihez kezdesz ha magadra maradsz. Ha a párod látja az önállóságod esetleg magához tér. Szerintem felbukkant neki egy új szerelem lehetősége és ez összezavarta. Ne3héz ezt kibírni de vannak pasik akiket idegesít a ragazkodás, különösen ha ez már átmegy önzésbe. Nekem ez vált be
2018. dec. 27. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De jó gondolat! Nehéz lesz, de megpróbálom a tanácsod.

Sajnos én is gondoltam rá, hogy megijedt hogy ez így sok neki, és másnál keresi vagy akár meg is találta a boldogságot

Írhatok privátot neked?

2018. dec. 27. 07:59
 5/6 anonim válasza:
54%

Igen, írhatsz. Aranyos vagy, hogy megkérdezed.

Egyébként az ember egész életében ki van téve annak, hogy elszeretik a párját. Különösen azoknál eredményes ez akik lelkileg éretlenek

2018. dec. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, írtam is! :)

Igen, sajnos ettől tartok én is, meg hogyha tényleg így érzi érdemes e várni rá, fog e változni

2018. dec. 28. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!