Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítás után egyszer újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után egyszer újra együtt? Mennyi jelentősége van egy nő beszédének?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy azok a nők, akik szakítottak barátjukkal, mennyi idő múlva gondolták meg magukat és kezdték újra a kapcsolatot? Azok ellenére, hogy azt mondták a férfinak, hogy nem gondolom meg magam soha, vége, ennyi, nem szeretném újra kezdeni stb.

2014. márc. 7. 20:24
 1/3 kolosszus22 ***** válasza:
Ez eléggé személy és helyzetfüggő, függ attól hogyan váltatok el, mindkettőre van példa.
2014. márc. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Velem volt ilyen is, olyan is, hogy végleg lapátra tettek, de olyan is volt, hogy azt mondták vége, de végül mégis visszatáncoltak hozzám.

Utóbbinál az volt, hogy nem sikerült "lecserélnie" a páromnak engem, így vissza akart jönni hozzám.

Mondjuk csak anyagi problémák miatt akart lecserélni, nem érzelmi, veszekedés, stb...

Kérdés, miért lettél lapátra téve? :(

2014. márc. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Annyi, hogy néha bunkó és önző voltam. Ezeket még elnézte. Aztán egyszer felemeltem a hangom a nővérével és az egyik barátnőjükkel szemben, mert azt hittem, hogy kibeszélnek a hátam mögött. Ez tett be nála.
2014. márc. 7. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!