Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes most próbálkozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes most próbálkozni?

Figyelt kérdés
Egy lány "barátom", akibe majdnem egy éve szerelmes vagyok az elmúlt hetekben nincs jó viszonyban a barátjával. Szerintetek van esély ilyenkor összejönni a lánnyal? Tudom nem szép dolog, de eddig bírtam csak a barátja lenni, inkább már akkor ne is lássam, ha nem lehet az enyém
2019. márc. 4. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Inkább várd ki, amíg szakítanak. Lehet, hogy ő még akarná ezt a kapcsolatot, így Téged csak talonba tartana.


Aztán mondd el neki, hgoy mit érzel, legfeljebb megromlik a barátságotok. Mert se így, se úgy nem jó. Ne legyél 2., ha ő nem akar Tőled semmit, így már nem lesz "barátság" köztetek.

2019. márc. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem most prôbálkozz be,ha olyan nagyon akarsz,mert ha szakítanak,akkor a szenvedédei közepette úgyis lekoptatna.Amùgy meg mindegy,mert ha ő is érez valamit,akkor van esélyed,ha meg nincs akkor nincs.
2019. márc. 5. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!