Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lesz valaha barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lesz valaha barátnőm?

Figyelt kérdés

Képzelj el egy srácot, felnőtt férfit, akinek az eddigi élete egy 0 (hozzá kell tennem negatív példának is lennie kell) A sulit elcsesztem, és a szó szoros értelmében nincs semmim. Önbizalom (kihalt) Ambíciók (szintén) Célok (nem is voltak soha) Barátok (jelenleg 0) Szociális élet (0) Megtakarítás (0) Kinézet (fogalmam sincs nem vagyok nő hogy eldöntsem milyen)

Csinálni fogok egy sulit és nyugis életet élnék egy nővel (az se baj ha pörgős és akaratos mert ennek pont az ellenkezője vagyok)

Barna szem

Barna haj

75 kg

188 cm

23F



2019. márc. 4. 22:36
 1/8 Rockarc ***** válasza:
40%

Lesz, csak draga, mert gumibol keszul.


42F

2019. márc. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi most jobban fogok aludni. Elég egy igen vagy egy nem a továbbiakban.
2019. márc. 4. 22:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy minek mi az oka. Van olyan szaktarsam aki 25 évesen állt neki tanulni, de helyes(szemelyisegre ertve) normalis srac es van baratnoje(pedig meg csunyacska is ami a gyk altalanos nezeteben szeg a koporsoba ) Ha megvan a kellő motivációd nem vagy semmivel elkesve, igaz eltér a "megszokottól" az,ahol tartasz az életben, de csak annyiban, hogy most állsz neki a sulinak. Minden azon múlik, hogy milyen a személyiséged illetve azon, hogy most mennyire veszed komolyan az életed és mennyi ambiciót szerzel.

19/l

2019. márc. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. márc. 4. 23:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem lesz boven.



N

2019. márc. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elég egy igen, vagy nem? És ha nemet írunk, akkor mit csinálsz, megölöd magad?
2019. márc. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te vagy az a srác, aki hetente új névvel randalírozik itt, hol epekedve a nők meg a pamacskája utan, hogy fröcsögve gyűlölködve az egész női nemre, miközben alkoholista és a mekiben dolgozik? Nagyon régóta irogatod ki ugyanazokat a kérdéseket, miben sikerült azóta előremozdítanod a saját életedet és a céljaidat, a gyks panaszkodáson kívűl tettél aktívan azért, hogy jobb életes legyen?
2019. márc. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 10 méter utp kábel kell neked is
2019. márc. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!