Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem való nekem párkapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem való nekem párkapcsolat? Akkor miért vágyom rá?

Figyelt kérdés

A hosszabb kapcsolatok híve vagyok. Viszont azt vettem észre, hogy egy idő után (úgy 8 hónap elteltével) megromlik a kapcsolat. Talán ilyenkor illan el a rózsaszín köd, és hiába nem követtünk el egymás ellen semmit, másképp állunk egymáshoz. Leginkább bennem szokott ez előjönni. Ha túljutottunk ezen a ponton, akkor visszajön néha-néha a régi tűz. De én korainak érzem, hogy ennyi idő alatt megunom a másikat. Mivel általában jól megvagyunk ennek ellenére, kitartunk egymás mellett, míg újabb pár hónap múlva ismét megunom a kapcsolatot, minden ok nélkül. Aztán eljutok arra a pontra, hogy ezt nem akarom újra átélni. Egyszer kitartottam a második ilyen "mélypont" után is, de ott nem jött vissza újra a tűz és teljesen belefásultunk mindketten, úgyhogy inkább külön váltunk.

Komoly kapcsolatot szeretnék, de ezek miatt már nem merek újra ismerkedni. Szüneteltetem a dolgot, viszont vágyom egy társra nagyon. Elvagyok egyedül, nem létfontosságú, de szeretnék szeretni és szeretve lenni.


2019. márc. 7. 01:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Vagy túl sok időt vagy velük, vagy nem csináltok olyan érdemi dolgot, ami fent tudná tartani a kapcsolat izgalmát. A szerelem amúgy is mulandó dolog, de azért nem 8 hónap alatt. Az nagyon kevés idő.

A szerelem idővel átalakul szeretetté, de ezt sokan elfelejtik, és sok nőnek/férfinak ez kell, a tűz egy kapcsolatban. Sajnos sokan elfelejtik, hogy a szüleik is sokszor nem szerelemből vannak már együtt, hanem csak megszokásból. Mert emberileg fontosak a másiknak.


Gondolom nő vagy. Nehéz lesz, ha nem vagy hajlandó alakítani magadon.

2019. márc. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na ez úgy működik,hogy kb. 1év mire kiismered a másikat,sok minden történik,stb.És itt jön egy pont ,amikor a mérleg nyelve lefelé megy,vagy felfelé,mikor oszladozik a rózsaszín köd.Ha ez tovább megy,mehet negatív vagy pozitív irányba.Ha pozitív irányba megy,akkor az tartós kapcsolat lesz talán.De ha nem,akkor jön a szakítás.Minden maszlag ellenére amit itt lehet olvasni,szerintem az a normális,ha megismerkedek valakivel és vonz,az vonzani fog évek múlva is.(persze ha nem vét bűnöket folyamatosan )
2019. márc. 7. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem a megfelelő személyekkel talâlkoztál eddig.Nem mindenkinek jön össze három-négy vagytöbb nekifutásra a 10 évig tartó kapcsolat.
2019. márc. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amikor megisemrem, tudom, hogy vannak hibái, ahogy nekem is, de elfogadom őket. Aztán jön egy pont, amikor elkezd zavarni és onnan már csak lefelé tart a kapcsolat. Hiába próbáljuk feldobni programokkal, az sem segít.
2019. márc. 7. 10:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát,a személyiségbeli hibákat hiába próbálod feldobni különböző programokkal,attól még azok megmaradnak.
2019. márc. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!