Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyik nap kedves velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik nap kedves velem, mintha tetszenék neki, máskor pedig levegőnek néz, vagy lenézően viselkedik velem. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Egy kollégámról van szó, kezdetben úgy éreztem, mintha bejönnék neki, majd egyszercsak hideggé, közönyössé vált, úgy éreztem, mintha megutált volna. Azóta ez a két állapot váltakozik. Ami ezzel a gond az az, hogy bár eleinte közömbös voltam, most mintha éreznék iránta valamit. Én házas vagyok, és sosem viszonoztam a közeledését, és most úgy érzem, ez tönkre is teheti a kapcsolatomat. Szégyellem is magam, és szeretem a férjem, mégis érezhetően már nem vagyok közömbös. Ráadásul neki is komoly kapcsolata van. Szerintetek szándékosan csinálja ezt? És ha igen, miért?

#tetszés #hullámzás #munkahelyi viszonyok
2019. márc. 7. 16:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Szeretem a férjem, de persze így 5 év után nem olyan heves a láng, mint az elején. Tisztelem őt, és én is árulásnak érzem, hogy egyáltalán eszembe jut más. Mintha kémiailag ráhangolódtam volna. Állítom, hogy én ezt nem akartam. Borzasztóan vonz és taszít is egyszerre. Összességében nem is tartom jó embernek, bár ezek után magamat sem... Nem tudom, mit lehet ez ellen tenni, vagy mit kellett volna máshogy csinálnom, hogy ne történjen ez meg.

Azt hiszem, ő jól szórakozik ezzel, mert már bizonyára észrevette, hogy hatással van rám. Ott kell hagynom egy szuper állást, úgy néz ki. Mondjuk inkább ezt veszítsem el, mint a férjemet.

2019. márc. 8. 21:37
 12/12 anonim ***** válasza:
Állást találsz másikat, de a gerinced megmarad. Szerintem, ha a figyelmedet másra fordítod, elmúlik, főleg, ha nem látod. Voltam már ilyen helyzetben, én megbeszéltem a férjemmel, a haverja kezdett ki velem, eleinte nagyon sértőnek találtam, aztán furcsamód belemászott a fejembe. Szóval tudom mit érzel. Az őszinteség felszabadít, és hidd el elmúlik, ha nem találkozol vele. Nekem ez bejött.
2019. márc. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!