Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Élőben olyan jeleket ad,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élőben olyan jeleket ad, mintha tetszenék neki, de interneten keresztül teljesen máshogy viselkedik. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Neten furcsán viselkedik és csak napok/hetek múlva ír vissza a válaszaimra, élőben viszont mindig kedves velem, figyelmes és úgy tűnik, hogy máshogy kezel, mint a többi lányt. Bókolni is szokott.

Ez miért van? Mi a viselkedésének az oka?



2013. máj. 12. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Most komolyan téged az érdekel hogy a neten hogy viselkedik??Elferdült egy világ ez....annak örüljél hogy élőben rendes hozzád.Nem mellesleg nem mindenki b@ssza a rezet a gép elöt mindig és egyfolytában...alacsony a kerítés...
2013. máj. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hogy nem neten kellene vele beszélni.
2013. máj. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem az internet az ő világa. Én sem tudok az interneten rendesen kommunikálni, mivel nem ahhoz vagyok szokva.Utálom hogy nem látom az irckifejezést, nem hallom a hangsúlyt és stb.
2013. máj. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Esetleg arra nem gondoltál, hogy nem minden ember van napi 8órában facebookon?o.O
2013. máj. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dugásra jó vagy.
2013. máj. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt kellene megérteni hogy nem mindenkinek van a gép elött türelme és ideje órák hosszát ülni és nem mindneki facebook függő.Mit nem lehet ezen megérteni?Komolyan ez alapján osztályozól egy embert?Miközben az életben eg rendes?Nem vele van baj hanem a te fejedbe és a kocka fejedbe...
2013. máj. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

mekkora parasztok vagytok! legalább úgy írnátok ezeket, hogy tudjátok a szitu hátterét

a helyzet a következő: nem vagyok kocka és tőle sem várom el, hogy az legyen, egy bizonyos dolog miatt nem tudunk élőben már találkozni és azért vártam, hogy majd facebookon írni fog vagy gyakrabban beszélgetünk, de ez nem következett be. ráaádsul úgy nem írt vissza, hogy közben láttam, hogy elérhető facebookon, ezért nem értem a dolgot.. lájkolta a képeimet is mindig, gyönyörűnek nevezett és élőben tök kedves volt, ezért nem értem a facebookos viselkedését, segítő kommenteket vártam, de úgy tűnik itt mindenki egy bunkó

2013. máj. 12. 22:04
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, de élőben és biztosan elmondja, hogy miért viselkedik így.

Az is lehet, hogy élőben félreértetted a jeleket, mert lehet, hogy ő nem jeleket adott, hanem alapjáraton ilyen kedves mindenkivel és bókol mindenkinek. Ha valóban tetszenél neki, akkor azt valószínűleg már megmondta volna. 30N

2013. máj. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor lehet hogy csak simán retardált:D


Amúgy: "legalább úgy írnátok ezeket, hogy tudjátok a szitu hátterét " mi lenne, ha leírnád a szitu hátterét? Talán akkor nem lennénk olyan parasztok.

2013. máj. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!