Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátság extrákból szerelem?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákból szerelem?!

Figyelt kérdés

Lefekudtunk az egyik baratommal, es en azthiszem beleszerettem...:( Nem tudom hogyan tovabb, mert nem reg leptem ki egy komoly kapcsolatbol, nem szeretnek egy ujat egyenlore, vele se... pedig nagyon kezdem megszeretni. Hasonlo cipoben jarunk, mert neki is most lett vege a komoly kapcsolatanak. Nagy teherkent cipelem az erzeseimet, nagy megkonnyebbules lenne ha elmondanam neki, de nem akarom elvesziteni ot, mint embert/baratot. Szerintetek hogyan kezeljem ezt a helyzetet? Elmondjam neki?

(En vagyok a lany)


2019. márc. 8. 08:32
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Feluletesen irtam csak le a helyzetet, semmit nem tudtok arrol hogy mi a hattertortenet megis irjatok ide a hulyesegeiteket.

Majdnem 4 honapja lett vege a kapcsolatomnak, egyutt is eltunk. Es igen egy hosszu es komoly kapcsolat utan nekem ez nem regnek szamit! 2 honapja tart ez a dolog ezzel a sraccal, es amikor lefekudtunk elotte par hettel talalkoztam vele eloszor, baratkent indult a kapcsolatunk, de tobb lett belole. Azota is baratok vagyunk, csak akkor nem ha kettesben vagyunk.

Nem hinnem, hogy “ribi” lennek amiert lefekudtem valakivel akivel nem vagyok parkapcsolatban, olyan alszentek vagytok istenem.:)))

2019. márc. 8. 09:17
 12/18 anonim ***** válasza:
37%

Csak szerinted nem vagy ribi...😃

Ember, együtt éltél valakivel, szakítás után 2 hónappal meg már más kakasán ülsz. Jézus ereje.

2019. márc. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
56%

Ennyi gyökér egy helyen :DDDDDDD

Milyen tévedhetetlen,mimóza lelkű, szilárd erkölcsű társaság van itt :O


Szerintem ideje lenne tiszta vizet önteni a pohárba, mert ez állandó feszültség lesz köztetek.

Ez van, ha már így alakult, nincs mit tenni.

Először persze magadban kellene letisztázni, mit is akarsz valójában ettől a kapcsolattól.

2019. márc. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
55%

Nyugi nem vgy ribi.Baromság,a barâtod meg egy strici akkor?Lófityfenét.

Mondjuk ìrhattad vokna,hogy nem 5000 éves barátoddal feküdtél le...Mondd el neki.Bár én még ìgy is kitartok amellett,hogy ha szereted,akkor a brâtsága nem fog hiányozni,és szenvedés lenne a további találjozás.

2019. márc. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Milyen idősek vagytok? Ő mikor szakított?

Nem hiszek az ilyen barátságokban, az meg több, mint gyanús, hogy csak a négy fal közt van veled így.

2019. márc. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
És mondjuk kb 2 hònapos ismerettséget azért ne nevezzünk már barátságnak.(14)
2019. márc. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
9%

"Az a "normális férfi" is ugyanúgy belement az egyéjszakásba, így nincs mire elvárásának lenni, mert ugyanolyan ribi!"

Férfiaktól ez dicsőség, mert nekünk minden punciért keményen meg kell küzdenünk (kivéve a legjóképűbbeknek), nektek ezzel szemben csak szét kell tennetek a lábatokat.

2019. márc. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Önts tiszta vizet a pohárba! Így csak szenvedni fogsz. Ha meg nem vállal fel, akkor nem is vesz komolyan. Ergo nem kár érte. Persze ezt így könnyű mondani, de tény sajnos.
2019. márc. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!