Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Komolyan gondolja velem? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolja velem? Vagy mi lehet a háttérben?

Figyelt kérdés

Sziasztok 19 éves lány vagyok, a párom 26 éves.

Nem hosszú ideje ismerjük egymást, viszont egymásba szerettünk és egymás nélkül nem is akarjuk élképzelni. 4 hónapja vagyunk egymás életében, ritkábban találkozunk a távolság miatt, de amikor tudd akkor itt van mellettem.

Az lenne a kérdésem hogy hogyan lehet az hogy egyáltalan nem próbálkozik nálam (szexre gondolok) én ezt tényleg tisztelem becsülöm benne, hogy még vannak ilyen férfiak is akiknek nem csak a szex számít. De nem tudom mire gondoljak mi lehet az oka, aludtunk is már együtt és semmi.

2 alkalommal voltak fogdosások de az is csak akkor amikor egy kicsit ittas volt. Józanon pedig egyáltalán nem is próbálkozik nem is utal a dologra higy történjen valami köztünk, úgy érzem magam néha mint valami kis gyerekek akik fekszenek egymás mellet ölelkőzve össze vissza puszillgatva és semmi több, ne értsetek félre, de egy kapcsolatban szerintem ez is számít. Szerintetek ez miért lehet mire gondoljak?


2019. márc. 10. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, azt hiszi, várni akarsz még, ezért arra vár, hogy te kezdeményezz.
2019. márc. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt csak tőle tudod meg. Próbálkozz be te.
2019. márc. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!