Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek komolyan gondolja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan gondolja, vagy más áll a háttérben fiúk ti komolyan gondolnátok, ezt vagy csak mondanátok?

Figyelt kérdés

Kezdeményeztem egy fiúnál, nem személyesen hanem viberen, de ismerjük egymást. Bőven kisebb regényben kifejtettem neki, hogy, hogy érzek iránta. A válasz: Szép lány vagyok. Nem tekint egy senkinek, de ne haragudjak rá ő nem vágyik komoly kapcsolatra. Nem akar, kihasználni, megbántani ezzel, csak az elején letisztázza velem.

Kérdeztem miért, azt mondja, mert nincs neki energiája ehhez, és állandó barátnőt nem akar és ez 100.

Mit tegyek? Nem akarok róla lemondani , de az összes haverja megkeres, hogy ismerkedni akar velem, meg komolyat akar, a barátainak nagyon is bejövök, de én ezt nem akarom.... xddddd Nagyon gáz

Szerintek komolyan gondolja a srác, vagy lehet nem tetszek neki, vagy velem lehet baj? Mi a teendő ilyen esetben? Keressem, de ne túl gyakran vagy mi? Mit tegyek, hogy komolyat akarjon tőlem?????


2014. máj. 12. 14:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok de az a tapasztalatom ha egy féfi azt mondja,hogy nem akkor az tényleg egyértelműen nemet jelent.Mivel a férfiaknál általában vagy valami fehér vagy fekete.Ha ennek ellenére,hogy egyenesen és őszintén megmondta neked,hogy nem akar komoly kapcsolatot és te tovább fogod ezt erőltetni akkor a ri..nc kategóriába fog sorolni.
2014. máj. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
de úgy értem lehet, hogy tényleg dolga van meg nincs ereje ehhez??
2014. máj. 12. 14:23
 3/17 anonim válasza:
Hagyjad, ha nem akar komoly kapcsolatot, akkor nem akar. Nem akar állandó barátnőt. Néha beszélgess vele, de mivel csak egyoldalú a dolog, ezért nehogy rosszul süljön el a dolog, és jobban megkedveled, esetleg beleszeretsz.
2014. máj. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én megjártam ezt az utat nem olyan rég... lényegtelen, hogy mit teszel, ha ennyire ezt állítja, akkor nem akar és kész, fogadd el, különben csak hülyét fogsz csinálni magadból. Ne hagyd veszni a méltóságodat egy olyan pasi miatt, aki nem kér belőled. Amúgy is, lehet hogy csak pont a kihívás miatt olyan izgalmas a dolog, nem? :)

De bármi is az oka, lényegtelen, mert ha akarna téged, akkor nem utasítana el ezzel a szöveggel. Én is mindent megtettem a srácért, de semmi értelme nem volt, pedig ő korábban szerelmes volt belém egy évig, csak akkor meg még én nem...

A mostani barátom pedig...évekig ezt magyarázta mindenkinek, hogy ő nem akar barátnőt, nincs energiája kapcsolathoz,...ugyanezeket, amiket ez a srác is mondott neked. Aztán megismert, és azóta folyamatosan arra hajtott, hogy egy pár legyünk. Szóval ha valaki akar valakit tényleg, akkor leszarja a függetlenségét, meg hogy mennyit kell tenni... ha egy pasinak kell egy nő, akkor mindent megtesz érte. Ha pedig nem, akkor a nő hiába töri magát... sajnos ez van. :(

22L

2014. máj. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Pont ilyen cipőben járok most én is amúgy, csak fordított esetben, én vagyok a fiú, de egy találkozásra sem tudom rábírni a csajt. Amikor rákérdezek csak össze-vissza kamuzik, meg ilyenek. De konkrétan nem mondja ki, hogy magasról teszik rám. :D
2014. máj. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Jó csak más 3 éve vagyok belé szerelmes :(( 17 l

ennyi idő alatt nem ment ki a fejemből, most sem fog

2014. máj. 12. 14:31
 7/17 anonim válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy nincs-e kedve veled találkozni. Ha jól elvagytok, jól érzitek magatokat, szerintem bármi lehet belőle, még annak ellenére is, hogy nem akar elvileg most épp komoly kapcsolatot. Egy próbát megér. Ha meg besül a "randi" és rossz élményed lesz, akkor lehet, hogy egy kicsit kevésbé fog érdekelni.
2014. máj. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Azt mondja, ő nem látja jó ötletnek a randit, mert ő szerinte én nagyon rajta vagyok ezen a dolgon...
2014. máj. 12. 14:37
 9/17 anonim válasza:
Nem nyomulsz egy kicsit feltűnően? Számára lehet, hogy ez idegesítő. Meg ne beszéljetek a kapcsolatról, csak hívd el sétálni és kész. Vagy most egy ideig szállj le a kapcsolat témáról, meg az érzelmekről. Szerintem hülyeség volt, hogy így konkrétan leírtad neki. Először el kellett volna érni nála, hogy találkozzon veled, aztán jöhet a többi, pár alkalom után. De akkor sem úgy hogy jajj szeretlek, hanem csak annyi, hogy bírod, szimpatikus neked stb..
2014. máj. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
UTOLSÓ igazad van, teljes mértékben most már én is tudom, de hogy javítsam ki? Van ötleted?
2014. máj. 12. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!