Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ez már plusz pontnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez már plusz pontnak számítana nektek?

Figyelt kérdés
Ha egy srác oda mer menni hozzátok hogy leszólítson titeket?Még akkor is hogyha látszik a fiún hogy egy kicsit zavarban van?

2019. márc. 11. 18:19
 1/5 anonim válasza:
100%

Nekem igen. :)

Eleve már az, hogy vette a bátorságot és odajött hozzám, megnyerőbbé, pozitívabbá teszi az illetőt a szememben.

Ha zavarban vagy az természetes, szerintem minden fiú izgul, hogyha egy szép lánnyal kell beszélnie. A lényeg, hogy a dadogást mellőzd, az nem igazán könnyű be a lányoknak. ;) 18/l

2019. márc. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
75%
Előző vagyok. Jön be* autocorrect xD
2019. márc. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem. Mármint ha nem tetszik, akkor nem számít, hogy odajött. Ő is azért jött hozzám, mert tetszem neki.
2019. márc. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

:D


Ez alapelvárás nálam, nem plusz pont. Számomra alap, hogy a férfi tegye meg a fizikális első lépést.

2019. márc. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Manapság amikor már rengeteg ember tinderen meg egyéb gagyi társkeresőkön akar ismerkedni mindenkeppen pozitívum ha valaki élőben összeszedi magát és odamegy valakihez. Értékelem (ezerszer jobban mintha valaki ismeretlenül rámírna facen anélkül h ismerősöm lenne pl) ha személyesen próbálkozik.
2019. márc. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!