Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, szakítsam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, szakítsam meg vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiút interneten (nem társkeresőn), kb. több mint 2 hónapja beszélgetünk.


Nagyon értelmes, okos, sőt, ki merném jelenteni, hogy nála okosabb emberhez még nem volt szerencsém soha.


Nagyon sokat beszélgettünk. Tegnap munka közben elgondolkoztam és zokogni kezdtem. Nagyon régóta magányos vagyok. Egy traumám óta nem került hozzám igazán közel ember. Úgy érzem felesleges tovább beszélgetni, mert tudatalatt van bennem valami ami úgy se fogja engedni, és ha most belegondolok, hogy a beszélgetésünk nincs többé, összetörnék. Szóval mi lenne még később, ha mégjobban megkedvelem. Borzasztó fájdalmas lenne.


Olyan a helyzetem, hogy úgy érzem egy terápia nélkül mindig ez lesz. Senkit se fogok tudni közel engedni, törvényszerű, hogy ennek is vége lesz.


Illetve butának is érzem magam hozzá, erről beszélünk is. De ő azt mondja, az ő hibája, hogy nem tudja érthetően átadni azt ami benne van, erről ő tehet és fél, hogy rossz élményt nyújt, kényelmetlenséget okoz. Én úgy gondolom, nem, az én hibám hogy kevés vagyok.


Egy ideig úgy éreztem maga a beszélgetés a cél, már úgy érzem inkább eszköz, mert megkedveltük egymást. (Merem gondolni talán ő is)


Az elején csak kíváncsi voltam rá, mostmár érzek valamit ha rágondolok, mégha élőben nem is találkoztunk.

(Én külföldön dolgozom most egy ideig)

Igazából az ő lelki világát tökéletesnek, csodálatosnak, gyönyörűnek találom, felnézek rá. Olyan akarok lenni mint ő.


Nagyon rossz érzés lenne, de lehet, hogy jobb előbb mint később. Nem tudom mit tegyek.


Tegnap már elkezdtem utalni rá, de ő látszólag nem enged. Nem értem, mit kedvel bennem. Nem tudom elképzelni, hogy bárki szeressen engem.

22l, 23f


2019. márc. 12. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Mintha magamat olvasnám.Menj el terápiára,és ne koptasd le!
2019. márc. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%

Éretlen vagy.

Még nem is találkoztatok.

Na, ott dől el sokminden.

De ha ott nem jön be, vagy esetleg te neki, ki fogsz bukni 1000%.

Nem szabad ennyire egy emberhez kötődni.

2019. márc. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem éretlen,csak fél.Nem ugyan az.
2019. márc. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2-es. Leszarom a külsőt. Nem szabad egy emberhez ennyire kötődni? Van fogalmad róla, mennyit beszélgettünk?
2019. márc. 12. 10:43
 5/8 anonim ***** válasza:

Van. Én kb. félévig beszélgettem szinte naponta egy sráccal.

úgy teljesen oké volt, sőt, kezdett túl szimpi lenni, csak a jó tulajdonságaira koncentráltam.

Aztán taliztunk.

Aztán az egész ment a levesbe.

2019. márc. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenkivel ugyan az,és ugyan ùgy történik.
2019. márc. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

értem. Most magadnak is válaszolgatsz?:)

Amúgy ha tényleg ez az állapod van, előbb menj egy szakemberhez, mert igen, valahol abnormális egy olyan emberhez kötődni,( sőt, magadnál jobbnak gondolni) akit még nem is láttál személyesen.

2019. márc. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ilyenért le ne koptasd. Tessék terápiára menni, mellette pedig építeni a kapcsolatod. Igenis megérdemled.


30N

2019. márc. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!