Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsam meg vele a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsam meg vele a kapcsolatot vagy van értelme tovább folytatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok a barátnőmmel már kb. 2 és fél éve vagyunk együtt, egyszer szakítottunk kb másfél év környékén, akkor nem beszéltünk 4 hónapig teljesen kapcsolat megszakadás volt.

Mire én túltettem magam rajta akkor felbukkant a semmiből és azzal állt elő, hogy kezdjük újra, de én nem tudtam. hogy akarom-e vagy sem, a végén összejöttünk de én valamiért végig bunkóztam ( persze neki is voltak hülye dolgai)


A lényeg, hogy egyszer szakítottam vele részegen, megbántam, de ő már nem akarta folytatni.

Most, hogy nincs itt mellettem ( igaz minden nap beszélünk) nagyon hiányzik, egyszer találkoztunk is volt csók minden, én is hiányzok neki.

Ő azt akarja legyen vége mert szerinte ez a logikus és szerintem is ez lenne a legjobb megoldás, de (pl most szigeten van ) ha nem ír vagy nem beszélünk rettentően hiányzik :(


Nem tudom mit tegyek, egyfolytában őrlődök magamban, hogy a szívemre vagy az agyamra hallgassak.


Mindkettőnknek az első komoly kapcsolata.

20/F

19/L


2016. aug. 15. 21:17
 1/2 Noren1989 ***** válasza:

Figyelj: most ez egy teszt, hogy valóban szereted-e. Nem akar ő dönteni, szétmenni, meg semmi ilyen. Csak tesztel, hogy ennyi idő után is töröd-e magadat.


Kell neked a lány, vagy sem?

26/F

2016. aug. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én meg úgy látom, hogy bizonyos nők sokkal rosszabbul viselik, ha szakítanak velük. És ilyenkor már csak dacból sem engednek.A legjobb ha vársz és nem erőlteted a dolgot. Akkor van esélyed. Amúgy meg csak elüldözöd.
2016. aug. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!