Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Mi jön be jobban a lányoknak?

Ha egy ismeretlen fiú először úgy közeledik hozzá mintha csak barátkozni akarna vele vagy ha már elején elmondja a lánynak hogy szimpatikus neki?

Keress kérdéseket hasonló témában: ismerkedés

márc. 13. 20:58  Privát üzenet  

A válaszok
Előbbi, de utóbbi ha jóképű vagy és laza.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont márc. 13. 20:59 Privát üzenet
Nekem az, ha barátkozik és puhatolózik, flörtöl azért. Szóval nem is húzza el, de nem is ront rám vele

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont márc. 13. 20:59 Privát üzenet
Hogy jól meg legyenek bhaszva. 🙂

A válasz 14%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont márc. 13. 21:02 Privát üzenet
Első. Nekem elég ijesztő, ha elsőre megmondja, hogy tetszem neki, mert más lesz az első benyomásom a srácról és lehet még ha tetszik is, ezután nem fog.

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont márc. 13. 21:13 Privát üzenet
A lényeg, hogy ne rontson rám ajtóstul. Legyen barátkozó, flörtölő, de diszkrét.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont márc. 13. 23:23 Privát üzenet

Barátból h pár legyen?! Sose tudnám elképzelni! Baráttal többet megosztok mint a pasimmal, barátnak nyitott könyv vagyok, pasinak kevesebb! Most gondolhj bele lefekszel a legjobb haveroddal és nem jó az ágyban milyen kinos, hogyan tovább? Brrr!

Vagy férfi ként jöjjön, vagy ha haver akkor barátnő kategória, akkor elviccelődünk és annyi.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont márc. 13. 23:34 Privát üzenet
Alig láttam olyat, hogy egy srác kitört volna a friendzone-ból. Nálam sem jöttek össze az ilyen dolgok. Amikor viszont egy héten belül közöltem, hogy többet akarok, akkor az esetek felében össze is jött. Szóval azért nem annyira ez a puhatolózós, barátkozós dolog szokott a nyerő lenni, mint ahogy itt páran írják.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont márc. 14. 00:13 Privát üzenet
Mcgalagony17 nevű felhasználó válasza:

Szerintem az a legjobb, ha a pasi az első randin diszkréten és tárgyilagosan kérdezősködik, puhatolózik, majd utána bevallja mit szeretne. Ha a lánynak is szimpatikus alapból, akkor flottul fog menni a dolog anélkül is, hogy ezer évig kerülgetnék a forró kását. ;)

24/N

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont márc. 15. 20:11 Privát üzenet

"Alig láttam olyat, hogy egy srác kitört volna a friendzone-ból. Nálam sem jöttek össze az ilyen dolgok. Amikor viszont egy héten belül közöltem, hogy többet akarok, akkor az esetek felében össze is jött. Szóval azért nem annyira ez a puhatolózós, barátkozós dolog szokott a nyerő lenni, mint ahogy itt páran írják.

"

Nem csak azt kell, hanem flörtölni is mellé, ha látod, hogy nem utasít el, akkor meg csak azt kb.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont márc. 15. 20:13 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Jól veszem ki, hogy a mai fiatal lányoknak jobban számít, hogy mim van és mennyi pénzem, mint az, hogy ki is vagyok?
Ha rendszeresen járnék szoláriumba jobban tetszenék a lányoknak, vagy sokaknak csak kiábrándító lenne?
A népszerű, nagymenő lányoknak miért akad jobban párjuk?
Egy kapcsolatban fontos, hogy legyen a fiúnak kocsija? Melyik verzió tetszik jobban a lányoknak?
Miert lehet az hogy 25 ev felett kezdtem csak el jobban tetszeni a lanyoknak, noknek?
Ti mit tennétek? Ez a kérdésem a lányoknak szólna! Ti lányok melyiket szeretitek jobban ha egy fiú elhallgatja azt hogy ez másik lány megcsókolta vagy azt hogy Őszinte hozzá...

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!