Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi jön be jobban a lányoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jön be jobban a lányoknak?

Figyelt kérdés
Ha egy ismeretlen fiú először úgy közeledik hozzá mintha csak barátkozni akarna vele vagy ha már elején elmondja a lánynak hogy szimpatikus neki?

2019. márc. 13. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Előbbi, de utóbbi ha jóképű vagy és laza.
2019. márc. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az, ha barátkozik és puhatolózik, flörtöl azért. Szóval nem is húzza el, de nem is ront rám vele
2019. márc. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%
Hogy jól meg legyenek bhaszva. 🙂
2019. márc. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Első. Nekem elég ijesztő, ha elsőre megmondja, hogy tetszem neki, mert más lesz az első benyomásom a srácról és lehet még ha tetszik is, ezután nem fog.
2019. márc. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy ne rontson rám ajtóstul. Legyen barátkozó, flörtölő, de diszkrét.
2019. márc. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Barátból h pár legyen?! Sose tudnám elképzelni! Baráttal többet megosztok mint a pasimmal, barátnak nyitott könyv vagyok, pasinak kevesebb! Most gondolhj bele lefekszel a legjobb haveroddal és nem jó az ágyban milyen kinos, hogyan tovább? Brrr!

Vagy férfi ként jöjjön, vagy ha haver akkor barátnő kategória, akkor elviccelődünk és annyi.

2019. márc. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Alig láttam olyat, hogy egy srác kitört volna a friendzone-ból. Nálam sem jöttek össze az ilyen dolgok. Amikor viszont egy héten belül közöltem, hogy többet akarok, akkor az esetek felében össze is jött. Szóval azért nem annyira ez a puhatolózós, barátkozós dolog szokott a nyerő lenni, mint ahogy itt páran írják.
2019. márc. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Mcgalagony17 ***** válasza:

Szerintem az a legjobb, ha a pasi az első randin diszkréten és tárgyilagosan kérdezősködik, puhatolózik, majd utána bevallja mit szeretne. Ha a lánynak is szimpatikus alapból, akkor flottul fog menni a dolog anélkül is, hogy ezer évig kerülgetnék a forró kását. ;)


24/N

2019. márc. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Alig láttam olyat, hogy egy srác kitört volna a friendzone-ból. Nálam sem jöttek össze az ilyen dolgok. Amikor viszont egy héten belül közöltem, hogy többet akarok, akkor az esetek felében össze is jött. Szóval azért nem annyira ez a puhatolózós, barátkozós dolog szokott a nyerő lenni, mint ahogy itt páran írják.

"



Nem csak azt kell, hanem flörtölni is mellé, ha látod, hogy nem utasít el, akkor meg csak azt kb.

2019. márc. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!