Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Éreztétek már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy, hogy elhidegültök a pártoktól?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan 3 éve vagyok együtt a barátommal, az elejétől kezdve távkapcsolat volt, mivel a lakhelyunk és az egyetemünk is messze van egymástól. Mindig minden klappolt, nem veszekedtunk sokat megbeszéltük a problémákat is. A nyár végétől kB decemberig volt egy nehezebb időszak a kapcsolatunkban amikor kevesebbet beszéltünk (barátom allamvizsgazott ebben a félévben, főként emiatt) de igyekeztünk tartani a kapcsolatot. Ezután elkezdett feltekenskedni is, ami rá sosem volt jellemző. Volt még több dolog is amiket nem részletezek, de úgy érzem ott bennem eltort valami. Egyre inkább távolinak érzem magam tőle, pedig nagyon igyekszik a kedvemre tenni, mert az is probléma volt hogy nem nyitott azok felé a dolgok felé amit szeretek. És tényleg azt látom hogy ki teszi a lelket, hogy azt az 5 hónapot "visszaadja". De úgy érzem nem érzek semmit iránta. Szeretem mint ember meg barát, de nem mint Partner. A szex továbbra is jo és szívesen vagyok vele, de ugyerzem magam mint aki kihult érzelmileg. Nem szeretnék szakítani, mert szeretném ha lenne jövőnk együtt, csak nem tudom most mit tegyek.

20L



2019. márc. 13. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kb 8eve tortent h teljesen elhidegultem a partoktol, azota szavazni sem mentem el, nem olvasok hireket es mar tvm sincs. Semmilyen kampanybeszed nem hat meg, kemenyen ellenallok a politikanak es most igy nekem nagyon joooo.


Ami a parodat illeti, a tavkapcsolatnak akkor van ertelme ha osszekoltozesben csucsosodik ki es kozosek lesznek a hetkoznapjaitok. Teljesen ertheto h egy ido utan nem eleg kapocs koztetek a hetvegi randizgatas. Ez igy nem tart sehova.

2019. márc. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a sok pártos kérdés itt mostanában?
2019. márc. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért szeretnél olyannal közös jövőt tervezni, aki iránt kihűltek az érzéseid? Mivel nagy a táv köztetek, nem fognak gördülékenyebbek lenni a dolgok, az elidegenedés is nagyobb lesz idővel részedről, nem elegek csak a hétvégi talik. Most ne a szex tartson vele össze, ha már úgy érzed, hogy a kapcsolat többi pontján nem klappoltok.
2019. márc. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tavkapcsolat véleményem szerint 1 esetben működhet, egy több éves párkapcsolatban, több éves együttélés után.

Az talán kibirja a távolságot.

Nem is értem... mi értelme van, egy kvázi idegen emberrel tavkapcsolatba kezdeni?

Szerintem ne pazaroljatok egymás idejét.

2019. márc. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért nem szeretnék csak ennyi miatt kilépni, mert bízom benne, hogy valahogy még meg lehet oldani ezt az egészet köztünk. Mert ha vége az egyetemnek akkor tervben van az összeköltözés, csak nyilván még az messze van. És eddig sosem éreztem azt, hogy ki akarok szállni ebből a kapcsolatból mert ne lenne jó, de most szinte csak azt érzem, hogy nem vagyok boldog. És valamelyest miatta, mert tényleg nehéz volt az a pár hónap amikor semmi időnk nem volt a másikra, de azt hittem helyrejön.
2019. márc. 14. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!