Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi baj van azzal, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baj van azzal, ha egy fèrfi trófeàkat gyűjt?

Figyelt kérdés

A többi pasi körèben egy tàrsasàgban (vagy akàr iskolàban is tanulói èvei alatt) egyèrtelműen ő lesz a csàszàr, akire felnéznek. Számos nő meg önként felkìnálkozik.


Egyébként a trófeák miatt meg felesleges aggódni, hiszen számos nő hazudik, legalább kicsit elgondolkodnak az életükön, és jobb emberek lesznek.


Tehát mi is a baj, ha mindenki jól jár? Nem értem én ezt.


2019. márc. 16. 09:55
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:

"Na az meg még nagyobb lúzer. Belemegy, hogy lehúzzák. Ott sem a személyiségét szeretik, hanem, a pénzét."


A gazdagságot úgy értettem, hogy egy férfi amellett, hogy rendkívül sikeres a munkájában, még a nők nyelvén is ért. Ám ez nem jelenti azt, hogy pénzzel szedné fel őket...

2019. márc. 16. 12:41
 22/43 anonim ***** válasza:
100%

Tinisrácok közt biztos van olyan, hogy ez a menő. Férfiak közt már nem.


Ha ezt nagyon alapjaiban nézem, nekem nem lesz senki több vagy kevesebb az ilyentől. Én őszintén nem értem, hogy a csak dugásban mi a jó. Akkor már kapcsolatokat kezdenék, mert így, hogy milyen pinába élvezel el... Ezzel semmi nem lesz senki. Fú, most kicsit másabb punciba dugta a kuksóját, wow, istencsászár.

2019. márc. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
95%
A kérdező stílusát elnézve, aki szóba áll ilyen alpári szöveggel rendelkező férfival (?), na, az olyan skalp is lehet. Azokat a trófeákat inkább nem kellene kirakni.
2019. márc. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:

"Tinisrácok közt biztos van olyan, hogy ez a menő. Férfiak közt már nem."


Inkább úgyis fogalmazhattál volna, hogy a "férfiak" többsége nem engedheti meg magának, hogy olyan életet éljen, kivéve akkor, ha eljár prostizni. A mai, átlagos 21. századi pasi örül, ha talál egy puncit, és azzal le is köti magát. Az már neki túl magas, hogy minden hétvégén - vagy legalább havonta - másm új nőt vigyen haza, akit nemrég ismert meg. Ez mondjuk a neveltetés miatt is van, mert ebben a világban, ahol azt tanítják, hogy a nők seggét nyalni kell (szó szerinti és lelki értelemben is). Ilyen körülmények között nem csodálkozhatunk, hogy a pasik töredéke képest csajozni.


Éppen ezért kiemelkedő, ha valaki ezt meg tudja tenni. Igenis dícséretes, szép dolog. Nagyon jó érzés, amikor tudod, hogy képes vagy nőket felszedni, és voltál ilyen, olyan, amolyan csajjal is. Ezek élmények, amik egy életre megmaradnak, a tanítás pedig apáról fiúra száll majd tovább.


Ez egy gyönyörű hagyomány.

2019. márc. 16. 12:52
 25/43 anonim ***** válasza:
96%
Nagy az isten àllatkertje....
2019. márc. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
97%
A kérdező nem meggyőzhető, ne is erőltessük. :)
2019. márc. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
Meggyőzhető vagyok, de érzelmi megnyilvánuláson kívül mást nem látok.
2019. márc. 16. 13:34
 28/43 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a #15-ös és #17-es hozzászóló elég szépen összefoglalta, hogy mi a probléma ezzel, de többen is indulatmentesen írtuk le, hogy a magunk részéről miért nem vágyunk fuckboy-ok társaságára, úgyhogy nem értem, mit szeretnél még.
2019. márc. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%
#28 Dehogynem látsz, pl. az enyémet. Logikusan leírtam, hogy minek mi a következménye, cáfoltam a kérdésben kifejtett állításodat, miszerint mindenki jól jár. De ugye ez túl logikus, és te inkább azokra a hozzászólásokra vadászol, amik szenvedélyesebbek. Mintha bárminek is csökkentené az értékét, hogy szívvel-lélekkel írták, nem pedig tárgyilagosan... Szándékosan figyelmen kívül hagyod az érveket és csak azon lovagolsz, hogy mernek tartalmazni egy deka érzelmet.
2019. márc. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:

Jó, akkor lássuk az egyik olyat, amire hivatkozol:


"Ezzel az a baj, hogy a kiszemelt hölgyeknek elfelejt arról szólni, hogy második alkalom már BIZTOSAN nem lesz, tehát az utolsó mondatoddal ellentétben nem jár mindenki jól."


Továbbra sem értem, hogy ez miért baj. Amennyi szarkavarást megcsinálnak a nők (még a saját barátnőiknek) is, nem érzem erkölcsileg helytelennek, ha nem kötünk mindent az orrukra.


"Aztán ha tíz év múlva valamiért mégis meg akar állapodni a férfi egyszerűen nem fog neki menni, és idejön panaszkodni, hogy kedves aranyos barátnő van, mégis folyton a kalandot keresi és nem érti mi az oka."


Az ilyen emberek nem panaszkodósak, súlyosan kevered a szezont a fazonnal. Másrészt a megállapodással sincs gondjuk. Kúrvára nem értem, miért kell ilyen drámát csinálni ebből. Sok férfi csinálja azt, hogy fiatalkorában megdugta a világot, aztán megváltozott, családos ember lett. Általában azok kúrnak félre, akik fiatal korukban élték ki magukat.


"Hát az, hogy éveken keresztül arra edzette az agyában a jutalomközpontot, hogy csak az új nő nyújtson neki örömet és ezzel a kondicionálással még a legnagyobb szerelem se tud mit kezdeni."


Ez már férfifüggő. Én pl. baromságnak tartom a szerelmet, de van olyan, aki idővel le akarja kötni magát.


"És ezt mind te is tudod, csak provokálsz."


Nem, nem provokálok. Ha te annak veszed, az a te dolgod.

2019. márc. 16. 14:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!