Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi baj van azzal, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baj van azzal, ha egy fèrfi trófeàkat gyűjt?

Figyelt kérdés

A többi pasi körèben egy tàrsasàgban (vagy akàr iskolàban is tanulói èvei alatt) egyèrtelműen ő lesz a csàszàr, akire felnéznek. Számos nő meg önként felkìnálkozik.


Egyébként a trófeák miatt meg felesleges aggódni, hiszen számos nő hazudik, legalább kicsit elgondolkodnak az életükön, és jobb emberek lesznek.


Tehát mi is a baj, ha mindenki jól jár? Nem értem én ezt.


2019. márc. 16. 09:55
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:

Nem, hanem túlzott racionalista vagyok. Olyannyira, amit a média által agymosott világ nem tud követni.


"a női működésről, eldöntötted, hogy természetüknél fogva hazugok és önteltek"


Ezzel egyébként teljes mértékben egyetértek. A nő hazug, és öntelt, - már csak evolúciós kódolásából kifolyólag is.


A nő ugyanis CSAK abban az esetben kedves, és aranyos, ha egy szimpatikus idegenről, vagy a szeretteiről van szó. Egyébként leszar mindenkit, és ott tesz keresztbe, ahol akar.


Ezért is mondtam, hogy a csalódás JÓT TESZ a nők lelkének, mert JÓ EMBEREKKÉ válnak.


Aki pedig idejön szófosásra, hogy a csajok mennyire kedvesek alapból, azoknak elmondom, hogy CSAK olyan kivételt láttam eddig, ahol a viselkedés mögött volt valami visszatartó erő (pl. vallás).


A média hazug. Hazudik a férfiakról, hazudik a nőkről. Minden hazugság, semmi sem igaz.

2019. márc. 17. 09:29
 42/43 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, hogy egy ilyen nőgyűlölő szerencsétlen, mint a kérdező, sosem fog egyetlen nő közelébe se odajutni.

Anyáddal sz.r volt a kapcsolatod, mi? Pszichiáter látott már?

2019. márc. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Szerintem is az anyjával lehetett valami.

Anyuci ivott? Vert? vagy qurva volt? Esetleg mindhárom?

Meg is érdemelted...

2019. márc. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!