Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Viszonyunk van az unokatestvér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonyunk van az unokatestvéremmel. Most akarjuk elmondani a családnak. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

6 hónapja kezdődött, addig alig ismertük egymást, szinte nem is tudtunk egymás létezéséről. De egy családi összejövetelen megismertük egymást. Én a személyében egy igazi férfias férfit ismertem meg, nagyon jóképű. Rögtön megvolt a vonzalom.


Először idegenkedtünk egymástól meg a helyzettől, de utánaolvastunk, és kiderült, hogy a magyar törvények nem tiltják ezt, sőt akár még házasodhatnánk is.


Mit gondoltok erről?


Elsőfokú unokatestvérek vagyunk.



2019. márc. 17. 17:46
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
95%
Szaporodni ne szaporodjatok.
2019. márc. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
94%
Az egyik nagyszülő a lagzin majd duplán örül.....
2019. márc. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon közeli a rokonság és kicsit visszataszító még abban a tudatban is, hogy alig ismertétek előtte egymást.

Semmiképp se vállaljátok a közös gyereket, mert valószínűleg nem lesz egészséges.

2019. márc. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat, ha lehet. Titeket minősít ez a stílus.
2019. márc. 17. 17:53
 5/37 anonim válasza:
83%
Sweet home, Alabama!
2019. márc. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
95%
Én komolyan írtam. Senkit nem érdekel, hogy mit csináltok egymással. A gyereknemzéshez viszont túl közeli rokonok vagytok. Ne kockáztassátok meg, hogy beteg lesz a gyermek. Nem tehetitek meg vele.
2019. márc. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
94%

Normális választ akarsz egy abnormális helyzetre!


Ha lesznek gyerekeitek, jó eséllyel nem lesznek egészségesek.. ennek nyugodtan utána lehet olvasni.


Egyik csajjal a sulinkban ugyan ez volt, pedig teljesen nomrális lánynak tűnt..

A szüleik kiakadtak, elküldték őket otthonról. Mai napig nem fogják fel, hogy ez történt... nincs gyerekük, a pasi elég komolytalan.


Nagyon sajnálom a szüleiteket. Valószínűleg egy világ dől össze bennük..

2019. márc. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 Clay Morrow ***** válasza:
100%

Pár hónap múlva:


[link]

2019. márc. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
93%
Az hogy beteges. Kellene lennie egy gátnak, hogy rokonnal NEM. Én akkor se tudnék összejönni rokonnal ha 100% esetem lenne.
2019. márc. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
92%

Mindegy, hogy mi mit gondolunk.

Az a kérdés, hogy a családotok ezt hogy fogadja. És ha ők is hasonlóan, mint itt a válaszolók, akkor készüljetek fel a botrányra.

2019. márc. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!