Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Viszonyom volt az unokatestvér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonyom volt az unokatestvéremmel, és vele léptem félre - mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

A kérdés elején töredelmesen bevallom, hogy nem vagyok valami jó a kapcsolatokban. Illetve hát szeretek kapcsolatban élni, ha szerettem a páromat, márpedig most is szeretem, de előfordult, hogy megcsaltam. Persze csak ha megérdemelte.


És korábban az unokanővéremmel, aki csak 4 évvel idősebb mint én közel kerültünk egymáshoz. Ő olyan volt akinek a szerelmét nem fogadta el a család, az anyja apja, és különben is kilógott közülük - én pedig egy kezdő fiatal fiú, aki elég sok mindenben különbözik a többiektől. Semmit nem csinál úgy mint mások. A lényeg az, hogy mindketten sokszor nehezen találtunk otthon is társaságra, és máshol is. Ez nem egyenlő azzal, hogy nem mentünk senki közé, de amolyan társas magányban.

Vonzó volt, vékony, szexi, ráadásul szőke is, és még ma is az és az a helyzet, hogy mindig is tetszett csak nem foglalkoztam vele komolyan. És a jelek szerint bár nem vagyok Tom Cruise én se vagyok közömbös neki.


És összemelegedtünk egyszer, utána még egyszer, és egy nem egészen szerelmi, amolyan szexuális viszony kerekedett ki. Ami időnként még jelenleg, vagy 10 évvel később is előfordult, pedig már nekem is komoly kapcsolatom volt de most már ismét van.


Persze senki nem tudja, de ki akadnának? A család gondolom ki. Ti mit gondoltok erről?



2018. júl. 18. 20:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Taigetosz + vagy
2018. júl. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

"előfordult, hogy megcsaltam. Persze csak ha megérdemelte."

Hiába mentegeted magad ezzel, a tény attól még tény, gerinctelen dolog a megcsalás!

2018. júl. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem mentegetem magam, csak nem bántam meg.
2018. júl. 18. 21:01
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Egyrészt marha nagy egod van, másrészt égő is, proli is.
2018. júl. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Vagyok sok minden, nevezhettek is sok mindennek, de proli az nem. :)
2018. júl. 18. 21:11
 6/19 anonim ***** válasza:
77%

A megcsalást hagyjuk, felesleges pörögni rajta, mert nem hat meg.


Az unokatestvéreddel folytatott viszony ugyanakkor elég nagy gond, se jogilag, se biológiailag nem elfogadható és a jelek szerint kezdtek egymásba szeretni. Ha nem akartok balhét és/vagy nagyobb bajt, akkor inkább maradjatok távol egymástól.

2018. júl. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
2018. júl. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%
Ha jól esik akkor csináld. De legalább ne csalnád meg a párod... Nem érzed, hogy ez rohadt undorító dolog?!
2018. júl. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt a részt rosszul tudod utolsó h jogilag elfogadhatatlan. Unokatesók akár hézasodhatnak is. Erkölcsileg meg... hááát... ha másodunokatesók lennének akkor még azt mondom talán. De h elsőfokú. Kicsit bizarr.
2018. júl. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, hatosnak szólt. Kilences voltam.
2018. júl. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!