Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 2019-ben mennyire van az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2019-ben mennyire van az hátrányban, akinek nincs jogosítványa, sem autója, ha párkapcsolatról van szó?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok erről? Feltétlenül szükséges, olyannyira hogy ez akár eldöntheti azt, a másik nemből valaki összejön-e veled, vagy sem? Kíváncsi lennék a tapasztalatokra.

2019. márc. 17. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Köze nincs hozzá.


Viszont az élet más területein jelenthet hátrányt.

2019. márc. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Párom 34 éves, se jogsija, se autója. 6 éve együtt vagyunk.

Nekem van jogsim, amit szinte nem is használok, és nincs autóm.

2019. márc. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Kis faluban, ahol van 2 utca összesen nem hátrány.


Kisvárosban-városban, ahol nincs normális tömegközlekedés hátrány.


Nagyvárosban, ahol elfogadható a tömegközlekedés nem hátrány.


Pesten tökéletesen el lehet lenni kocsi nélkül. A bevásárlásoknál kell okosan bíbelődni, de ennyi.

2019. márc. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Életstílustól függ. Én például szeretek kirándulni, kocsikázni, utazgatni. Persze el lehet jutni bárhova vonattal meg busszal is, amíg nem volt kocsink mi is így járkáltunk el párommal. De azért sokkal kényelmesebb kocsival. Gyorsabb is, kényelmesebb is, nem kell sietni, hogy elérjük a vonatot hazafelé stb.

De ilyen lehet akár a bevásárlás is, utálok boltba menni, inkább egyszerre megveszek mindent mint hogy minden nap járkáljak. 4 szatyor cuccot meg nem szivesen hurcolásznék busszal.

Vagy mondjuk ha valaki gyereket szeretne akkor is nagy előny ha van autó. Akár hóban, esőben oviba vinni, akár az orvoshoz ha valami baj van. Vagy szintén ha kirándulni akartok menni. Egyszerűbb, mint felrángatni a buszra a babakocsit. Sajnos kevés olyan város van szerintem, ahol annyira kiterjedt közlekedés van, hogy tényleg bárhová könnyen el lehet jutni tömegközlekedéssel.

Szóval mondjuk az én céljaimhoz vagy életstílusomhoz nem feltétlenül passzolna, ha nincs autó. Bár így, hogy nekem van már igazából mindegy lenne ha a másiknak nincs. Nyilván örülök ha egy hosszabb úton kicsit átveszi a vezetést, de nem létszükséglet. Úgy fogalmaznék, hogy elég nagy plusz pont, ha valakinek legalább jogsija van.

2019. márc. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Ha nincs jogsid, mert nem tudsz megtanulni autót vezetni, akkor tanulj automatán vezetni. Azt egy 8 éves is megtudja csinálni
2019. márc. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyira, mint 2018-ban
2019. márc. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Közelítsük meg onnan a kérdést, hogy a legtöbb ember a párkapcsolatában nem szeretne leadni a megszokott életstílusából, tehát olyan párt keres, aki képes a megszokottat nyújtani. Mivel a családok elég jelentős része rendelkezik autóval, amit használnak is, ezért ha valaki ebben szocializálódott, valószínűleg élete hátralévő részét is autóval képzeli el.
2019. márc. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

7-es,


Én speciel autós családban nőttem fel, de engem abszolút nem érdekel a vezetés, ezért se jogsim se kocsim.


A jövendőbeli feleségem biztos imádni fog xD (vagy nem is lesz :D)

2019. márc. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Fiatal nő vagyok jogosítvánnyal. Teszek rá hogy kinek nincs vagy van, ismerkedés során nem ez a mérvadó. Ha autóval akarnék valahova menni, beülök és megyek.
2019. márc. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az egytől-egyig hasznos válaszokat. Ment a zöld kéz mindenkinek.
2019. márc. 18. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!