Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha az élet úgy hozná, össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az élet úgy hozná, össze jönnél újból a pároddal? Ha igen/nem, miért?

Figyelt kérdés
2019. márc. 17. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nincs visszajátszás, amit ma tudsz azt annak idején nem tudhattad, így értelme sincs ezen morfondírozni.
2019. márc. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Nem ami egyszer nem működött az most sem fog. Kivéve ha azért mentetek szét, mert épp a jövőtöket alapoztátok, és jobbnak láttátok ha szakítotok, mintha elhidegültetek volna egymástól. Ismerek ilyet csak azért írtam le. Ebben az esetben okés az újrakezdés, vagyis ilyenkor ez inkább folytatás.
2019. márc. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen! Teljesen mást akartunk az élettől mindvégig, de a "szerelem" ezt elnyomta, így jól elkrtunk 7 évet a fiatalságunkból amit mindennél jobban bánok!
2019. márc. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp. Ragaszkodó típus vagyok, ha egy kapcsolatomnak vége lesz akkor annak nyomós oka van. Persze 5-10 év alatt meg lehet változni, de ahogy én az exeimet látom sehová nem haladtak. Se érzelmi vagy érettség szintjén, se az életükkel. Nagyon kinőttem már őket ahhoz, hogy újra összejöjjek velük. Sajnos mind a három kapcsolat azért ért véget, mert úgy éreztem, hogy nem párom van hanem gyereket nevelek. 1-2 év után be kellett látnom, hogy nem tudok velük hosszú távra tervezni. És ez sajnos nem változott azóta sem, egyikőjükön sem látom, hogy bármit is fejlődtek volna az évek során.
2019. márc. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A jelenlegire gondolok:D
2019. márc. 17. 21:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát... persze, hogy össze! Ha nem, akkor már most se lennénk együtt :D
2019. márc. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!