Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek összejöhet valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összejöhet valami úgy is, ha ennyire különbözünk?

Figyelt kérdés
Évek óta kerülgetjük egymást egy fiúval, aki most tornatanárként dolgozik. Jóképű, nagyon jó a teste, sármos. Én kövér vagyok, 100 kg/175 cm, de jelenleg jó úton haladok és fogyok, eddig 7 kilót sikerült leadni. Nagyon vonz ez a fiú, 2 évvel ezelőtt lefeküdtünk egymással. A napokban újra találkoztunk és beszélgettünk. Mindenki azt mondja, hogy szikrázik körülöttünk a levegő, csillog a szeme, amikor rám néz, megsímogatja az arcomat, a kezemet, megölel. Elmondta, hogy látja rajtam, hogy voltak vagy vannak érzéseim és teljesen megőrjítem. Hogy látja bennem a nőt, hogy már a nézésemmel felizgatom. Az a baj, hogy az egyik percben flörtöl velem, a másik percben viszont távolságtartó. Ő az az ember, aki folyton minden nőt megkapott, most legutóbb pedig úgy éreztem, hogy ő se igazán tudja, hogy mit akar. Félek, hogy mindez amiatt van, mert fél, hogy mit szólna más. Az első együttlét előtt voltunk vacsorázni, sétáltunk, de akkor nem akartunk többet egymástól, mert mindkettőnknek nehéz időszaka volt. Egy év után újra találkoztunk, most pedig megint nem lesz lehetőségünk találkozni egy ideig. Vajon tényleg az lenne a probléma, hogy én kövér vagyok? Akkor miért nem mondja azt?
2019. márc. 19. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha akkor nem voltál, most meg az vagy, akkor lehet, hogy ez probléma. Ha akkor is kövér voltál, akkor valami más lehet a probléma.

32/f

2019. márc. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a levegőszikrázást ő csinálja, azt érzed, hogy be van indulva, nem varázslat vagy csoda jele.

NA, de szerintem bejössz neki csak bizonytalan. Ha megszeretne, akkor lenne biztos. Beszélgessetek minél többet ehhez, de le nem fogynék emiatt, illetve én furán érezném magam, hogy bezzeg úgy kellek, és bizonytalan lennék

2019. márc. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
175/100 nagyon durva. Titokban szexelnek veled, de biztos hogy nem vállalna fel mások előtt. Fogyj le aztán tisztábban fogod látni a helyzetet és hogy tervez e veled.
2019. márc. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem sem vállalna fel,de szexre bevállalna.De ha meg sok nővel ezt csinálja,akkor csupán kihasználja külső adottságai előnyeit és pi@na pi@na alapon mindenkit a röptében,akit csak lehet.Te meg vevő vagy rá.A mások mit látnak kívülről ritkán mêrvadó.Mások kívülről azt látják rajongsz érte,ez lesír rólad,rajta látják,hogy Téged is megfektetne,de naívak a külső szemlélők,így azt látják izzik a levegő.Kicsit olyan ez mikor látsz egy párt jaj de cukin viselkednek a metron egymással,aztán otthon meg szadizzák eymást.
2019. márc. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor is kövér voltam és akkor sem volt titokban. Egy bentlakásban laktunk, sokat beszélgettünk, sétáltunk, egyszer meg is fogta a kezemet séta közben, vacsorázni voltunk kettesben, moziban, többször csókolóztunk. Igazából mindenki tudta, mi a helyzet, de mi akkor nem akartunk többet, csak szórakozni. Egyébként nem miatta akarok lefogyni, hanem magam miatt, mert nem érzem már jól magam és ekkora túlsúly nem egészséges.
2019. márc. 19. 16:45
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyébként nem ő lenne az első párkapcsolatom. Eddig még nem volt baj azzal, hogy nem akartak felvállalni. Csak nála nem tudok másra gondolni, főleg, hogy tornatanár.
2019. márc. 19. 16:47
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha felvállalt úgymond akkor is akkor nem ezzel van a baj. De így nehéz bármit is mondani. Beszélgess vele. Hogy úgy érzed jól kijöttök stb, de szeretnéd tisztáz i hogy mi a helyzet. Lehet nem tudja kit szeretne. Akar-e párkapcsolatot vagy nem.
2019. márc. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha korábban randiztatok, most is megvan a szikra, miért ne jöhetne össze? Magadat stresszeled feleslegesen.
2019. márc. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!