Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem értik meg egyesek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik meg egyesek, hogy nem a PUA-val van gond, hanem azzal, hogy Magyarországon többségében sarlatánok vannak?

Figyelt kérdés

Ahogyan a kreacionizmus rossz színben állítja be az evolúciót, úgy a sarlatánok is ezt teszik a PUA-val. Egyszerűen rossz alapjaiban amit mondanak, minőségi változás nincs, ráadásul súlyos pénzekkel húzzák le a szegény, naiv srácokat.


Én szerencsés vagyok, mert egy underground közösség tagja voltam (illetve még vagyok is), ami azt jelenti, hogy nincs média megjelenés, és az információk bent maradtak. Ez inkább egy baráti társaság volt, mint "tanfolyam". Amikor nekem gondom volt, az egyik tagot felhívtam telefonon, lejött és segített nekem.


Nem vagyok híve annak, hogy az underground közösséget felhígítsuk, ez így, ahogy van jó, a közösségből senki sem vágyik hírnévre, meg nem akar guru sem lenni.


De eléggé zavaró, hogy manapság az egész már csak a lehúzásról szól, amikor van ennek egy normálisabb fajtája is.


2019. márc. 21. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert a csajozásnál két dolog számít: kinézet és anyagi helyzet, a PUA pedig egyiken sem javít, sőt utóbbin még ront is.
2019. márc. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Valóban számítanak ezek a dolgok, ugyanakkor nem döntő jelentőségűek.


Ráadásul a Pick Up lökést adhat a változáshoz is. Persze ha valaki Quasimodo, ráadásul szegény is, mint a templom egere, azon talán a PUA sem tud segíteni. Bár, "csodák" időnként történnek azért. Olyan fazonok szereznek nőket, akikről nem is gondolná az ember, hogy igaz lehet.

2019. márc. 21. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!