Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Amikor felteszik az emberek a...

Amikor felteszik az emberek a "mennyit kerestek" kérdést, sorban jönnek a nettó 250-350ezres válaszok. Akkor tulajdonképpen nincs is Magyarországon gond a keresettel?

Figyelt kérdés
Ez már kifejezetten jónak számít itt Magyarországon.
2018. márc. 30. 19:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
57%
Csak szerintem a fele nem igaz. Max bruttóba keresnek ennyit.
2018. márc. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
51%

Aki sokat keres, jobban is szeret felvágni vele. Aki kevesebbet, az nem annyira szereti hirdetni.


Kb. ettől az összegtől lehet azt mondani, hogy valaki egész normálisan keres. Ez alatt nem biztos, hogy mindenki meg akarja osztani a nagyvilággal.

2018. márc. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Tulajdonkeppen igen, mert minden valaszolo oszinte es az itt valaszolok reprezentativ mintanak szamitanak a teljes orszagra vetitve. Orulok, hogy segithettem, legyen neked is egy szep hetveged!
2018. márc. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
72%
Ez pont olyan, mint mikor arról van szó kinek mekkora pőcse. Akinek kicsi vagy átlag alatti az nem veri nagydobra.
2018. márc. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom én a 290 ezres nettomat annyira nem mondanamnak soknak, vagy jó fizetésnek,nálam sokan sokkal tobbet kapnak
2018. márc. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%

A feltételezés is kiábrándító, hogy te ezt komolyan megkérdezed.


Az a 20 max 30 válasz szerinted tükrözi az egész lakosságot?

Főleg, hogy ez egy anonim oldal, ahol mindenki azt mond, amit akar?

Én is írhatok 1 milliós fizetést, miközben kapok havi nettó 180-at diplomával. Bumm... és még ígyis azok közé tartozok, akiknek viszonylag jól megy.

Kapásból tudok 5-10 embert, aki nálam sokkal rosszabbul él.

2018. márc. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
57%

Nettó 250e nem egy különösen jó kereset, már az országos átlag is 200e felett van, a budapesti meg 230-240e között lehet mostanra. Szóval a 250e-350e egyáltalán nem földtől elrugaszkodott tartomány.


És a "mennyit keresel?" kérdésre sokkal szívesebben válaszol az, aki átlag feletti számmal tud eldicsekedni, mint aki esetleg szégyelli, hogy keveset keres, így ez torzíthatja a képet, és nem feltétlenül az, hogy hazudnak a válaszolók.

2018. márc. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
61%
szerintem is nagyobb eséllyel kamuznak, lévén anonim oldalon mindenki azt mond, amit akar. nem kizárt persze, hogy van 1-2 ember, aki valós dolgot állít, de nem hinném, hogy ez az átlagos.
2018. márc. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
81%
Budapest alatt húzz egy csíkot a Balaton felé, attól nyugatra kevésnek találják ezt a keresetet, keletre pedig elérhetetlen álom a lakosság 80 %-ának.
2018. márc. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ilyen kérdésekre leginkább az oldal "kemény magja" szokott válaszolni. Akik alapvetően értelmes, csak valamiért mégis magányos, maguknak való emberek. Ez nem zárja ki azt, hogy jól keressenek.


Amúgy ettől függetlenül azt látom, hogy elég nagy szórás van, mert bőven írnak alacsony fizetéseket is. Csak ugye az emberek látása erősen szelektívvé válik ha végre találnak valamit amin lehet anyázni.


Másik hogy nagyjából minden kérdésnél látok egy menetrend szerint érkező "Itt mindenki milliomos..." választ, függetlenül attól, hogy 10-ből csak 2 írt 300 ezer feletti számot.

2018. márc. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!