Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy egy 19 éves srác és egy 13 éves làny szeretik egymást?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert az egyik haverom így van vele.
2019. márc. 21. 16:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
51%

Mi az, a kis puhap.csi nem talál barátnőt a saját korosztályába??? Ez azért gáz, hogy egy kiskorúval akar kikezdi. Ha dugi is lesz, ezért a haverodat még le is sittelhetik, jobb ha ezzel tisztában van. Nem beszélve arról, ha én lennék a lány anyja/apja, többet eszébe nem jutna ránézni kislányokra, abban biztos lehet, mert olyat kapna, amit nem tenne zsebre.

Elég beteg, ráférne egy agymosás a dilidokinál, mielőtt még 10 evesekre indulna be az barom.

2019. márc. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem sok, egy 13 éves kislány még nagyon gyerek, akármennyire is próbálja játszani a felnőttet, egy 19 éves meg már bizony felnőtt, akármennyire is gyerekes agyilag, vagy akár testileg.
2019. márc. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Előfordulhat ilyen. Nekem is volt 19 évesen 14 éves barátnőm.

Annyi hogy a szex az még felejtős, mert ő még nincs 14, illetve te meg már elmúltál 18. Szexelni csak akkor lehet ha ő már betöltötte a 14. életévét.

2019. márc. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha megkörnyékeznéd a lányom, levágnám a tököd. Ha van... De úgy tűnik nincs. Szóval simán feljelentenélek. Ha más nem zaklatás miatt.

Semmi keresnivalód egy kislány körül.

Az még gyerek. Igen menstruál, cicis, csinos, de fejben és lelkileg még gyerek.

2019. márc. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!