Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretik a lányok, ha leszólít...

Szeretik a lányok, ha leszólítják őket és beszélgetni próbál velük egy srác?

Figyelt kérdés
Van egy lány, sokszor látom a buszmegállóban, volt sulimból látásból ismerem. Sértésnek venné, ha odamennék hozzá és beszélgetni kezdenék vele?
2014. okt. 19. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Ha nagyon jóképű es macsó akkor igen.

Amugy nem.

2014. okt. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, én örülnék neki. :) Ha nem is feltétlen jön be a srác, beszélgetni lehet, ha több lesz meg úgyis kialakul magától. Egy szimpla beszélgetés még nem jelent nyomulást, meg nem kötelez semmire.
2014. okt. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Látásból ismered amúgy is, szóval nem lesz gond:-) sokmindenről tudsz majd vele beszélgetni:-)
2014. okt. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem.

29/N

2014. okt. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem.
2014. okt. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Dehogy szeretik! Főleg nem buszmegállóban, hisz akkor a BUSZT várják, te meg zavarni merészeled őket? Hogy képzeled?


Itt se írj rá senkire, mert ez NEM társkereső oldal!


Tescoban sem ismerkedj, mer oda mindenki VÁSÁROLNI jár.

2014. okt. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Többek közt a 6-os féle idióták miatt ment el a kedvem az ismeretlenekkel való csevegésektől...akik halálos sértésnek veszik ha nő nem akar épp velük ismerkedni.
2014. okt. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!