Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy nő egy nála 10+ évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő egy nála 10+ évvel idősebb férfival jár, miért mondják rá kapásból, hogy apakomplexusos?

Figyelt kérdés

Anyámnak is ez volt az első reakciója, amikor megtudta és nagyon sértőnek találom ezt.


Tudtommal apakomplexusa annak van, akinek nem volt jó kapcsolata az apjához. Nekem apámmal sokkal jobb kapcsolatom van, mint anyámmal, nagyon jól el tudunk dumálni, rendesen nevelt engem mindig is.


Egyszerűen az idősebb pasikhoz vonzódom, mert a korombeliek éretlenek hozzám (tiszt. kiv, nem sok ilyennel találkoztam, de velük is csak barátságig jutottam). Miért kell úgy beállítani, mintha valami mentálisan beteg nő lennék? Én nem keresem senkiben sem az apámat, mivel nekem van, köszönöm.


Hogyan hunyhatnék szemet e felett a hülyeség felett? Párom és köztem 15 év van egyébként.



2019. márc. 23. 11:37
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
33%

Pont fordìtva tudom,de mindegy.

Én nem foglalkoznék ezzel a helyedben,ki mit mond vagy gondol.Te életed,Te boldogsâgod.

2019. márc. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
52%
Jaj, már megint a korombeliek éretlenek hozzám duma... Ha te ennyire érett vagy (xD...) és ilyen boldog, akkor miért is nem szarod le? Legyél a vénemberrel és kész. Mások meg hadd tartsák nem normálisnak.
2019. márc. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
58%

Ez még nem apakomplexus.Csupán érettebb vagy, mint a legtöbb korodbeli.

+20-40-nél már lehet, h lehetne aggódni ez miatt. Ne vedd fel ezeket, a lényeg, h te/ti jól érezd/érezzétek magad/magatokat, a többi nem számít.

Úgy lehet elengedni a bántónak vélt megjegyzéseket, h tudatosan nem tulajdonítasz nekik nagy jelentőséget.

Hidd el, idővel meg lehet ezt tanulni. :)

2019. márc. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
33%
A 2-es hozzászóló jól bizonyította a kérdező állítását.
2019. márc. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
74%

" mert a korombeliek éretlenek hozzám"

Jajj, ne!!!!


"Nekem apámmal sokkal jobb kapcsolatom van"

Ezért keresel apádra hasonlító figurát és ezért van apakomplexusod.

2019. márc. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
44%

Mert nagyon trendi, hogy mindenkit be kell skatulyázni.

Nem kéne vele foglalkozni, ki mit mond. A saját életedet, neked kell élni és nem másnak.

2019. márc. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
70%

Igen, a kettes egy idióta. Köztünk 13 év van a majdnem férjemmel, köszönjük, jól vagyunk, nem gondolnám, hogy apakomplexusom van. Én is voltam korombélivel, nem is egyel. Felelősségvállalás 0, hűség 0, buli, cigi, pia és nem hinném, hogy én választottam rosszul, elég megnézni a mai fiatal férfi kínálatot... Meg a nőit is, szóval tökmindegy. Én már rég nem foglalkozok vele, mit mondanak mások, mert nem érdekel, nekünk kell boldognak lenni, más meg vájkáljon a saját életében, biztos lenne ott is mit rendbe tenni.

25N

2019. márc. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
2es egyszer te is leszel vénember ne aggódj. Szóval egy 40 éves az vénember. Nekem nincs apád, nagyapád? Szánalmas...
2019. márc. 23. 12:18
 9/33 anonim ***** válasza:
65%
Jó-jó, akkor idióta vagyok, eg is hat. :D Ti meg írjatok vissza pár évtized után, hogy mennyire is működött, ne 1-2 évvel dobálózzunk.
2019. márc. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
31%
A#2-es válaszoló válaszain nagyon jól gyakorolhatod a "hogyan tegyünk magasan arra, ha mások durván beszólnak" elenengedést!
2019. márc. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!