Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha szerelmemnek azt mondom:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmemnek azt mondom: fontosabb vagy nekem mint a levegő- az romantikus?

Figyelt kérdés
Lànyok ti örülnétek ennek a vallomásnak?
2019. márc. 26. 17:54
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
elfogadom, amit írtok, csak kicsit kiégett hozzààllàs, hogy minden nyàlas, meg nehogy màr valaki fontos legyen annyira, hogy megfogalmazd felé, hogy vele képzeled el a teljes életedet,
2019. márc. 26. 18:45
 22/34 A kérdező kommentje:
a témàt amugy lezàrom, nem mondok ilyet, csak azt, az vagy nekem mint testnek a kenyér vagy mint tavaszi zàpor fűszere a földnek, a nyàlas Shakespearetól
2019. márc. 26. 18:49
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

Semmi kiégettseg nincs bennem, de irtozom az ilyen szirupos nagyzolasoktol.

Ráadásul tapasztalat, hogy pont az ilyen csöpögős pasik lépnek le hamar, mert jön az új "életem nagy szerelme".

2019. márc. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
91%
#9-es vagyok. Szerintem nem kiégett hozzáállás ez, egyszerűen ez az igazság. Ezek a túlromantizált frázisok maximum regényekben tudnak működni de a valóságban nem
2019. márc. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 Fruzs33 ***** válasza:
9%

Egyetértek veled.Egy csomó realitás,meg rosszindulat van ebben a világban. Pár darab papír(pénz) vezeti a világot.

A sok érzelemmentes érdekkapcsolat.

Szerintem írj a csajszinak egy szerelmes verset...nem igazán sokan írnak manapság.

2019. márc. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen képzelheted el Vele az életedet ha fontosabb mint a levegő :) sokáig nem tartana a közös életetek.
2019. márc. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a romantikus dolgokat, de ez nem az. Shakespeare költő volt , neki lehetett nagyzolni. A szonettjei amúgy is gyönyörűek,de önmagában egy ilyen mondat....nevetséges. Nekem az exem azt mondta, hogy szeret elveszni a tekintetemben, meg igéző szemeim vannak. Azt romantikusnak tartottam, pláne mivel tényleg elvesztünk néha egymás tekintetében. Rózsát is kaptam. De egy ilyen mondat...atya ég...
2019. márc. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem kiégett hozzáállás, csak aki sérült, az elhárításként olykor racionalizál. A másikat te ismered, csak te tudod mi fér bele.

32/f

2019. márc. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem a romantika hiánya, ezt mondom. Ezek csak szavak, mert tettekkel nem tudod bizonyítani. Ha mondjuk imádod a focit, és azt mondod a nőnek, fontosabb neked, mint a foci, és ezt bizonyítandó, kihagyod a vébédöntőt, az romantikus. Ott tettekkel alátámasztod, amit mondtál. Viszont ez a levegős, ez pont amiatt nyálas, hogy nem lehet a gyakorlatba átültetni. Nem kell tettekkel követned, mert nem tudod.
2019. márc. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyet mondana a szerelmem kiröhögném, hogy micsoda díszpinty ez bazz...
2019. márc. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!