Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha szerelmemnek azt mondom:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmemnek azt mondom: fontosabb vagy nekem mint a levegő- az romantikus?

Figyelt kérdés
Lànyok ti örülnétek ennek a vallomásnak?
2019. márc. 26. 17:54
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
22%
Igazából ezt azzal lehet bizonyítani, mikor az egyik az életét adja a másikért. Egyrészt lehet örülni, hogy azért nem keveredtek olyan szituációba akkora gyakorisággal, mint a focivb, de annak is, hogy lenne aki kihúzna a bajból. Gondolom, mikor ennek a fajta önfeláldozásnak halljátok hírét is végtelenül nyálasnak és értelmetlennek tartjátok.
2019. márc. 27. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Ez nem romantika, hanem nyáltenger.

Én azt tartom romantikusnak, amit komolyan lehet venni. Ilyen nagyzolt meseszerū “lehoznám neked a holdat” dumáktól nem ájulok el, max. valami éretlen tinik tarthatják ezt romantikusnak.

2019. márc. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Na de ez is, mondhatom, hogy az életemet adom érted, de azt sem tudom bizonyítani. Elég kicsi az esélye annak, hogy lehessen.
2019. márc. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Romantikusnak tartottam, amikor valakivel külön helyiségben éltünk, ritkán találkoztunk és azt mondta, hogy hónapokat vár, hogy láthasson.. vagy pl. a notebook-ot, ahol a férfi éveken keresztül leveleket írt a lánynak, sosem felejtette el, akkor sem, mikor távol voltak egymástól. Még sorolhatnék más példákat is, de lényegèben azért tartom romantikusnak, mert ezek TETTEK, nem puszta szavak. A te vallomásod semmitmondó, legalábbis nem tudom, hogy akarod gyakorlatban kivitelezni ezt, üres ömlemgés az ilyen.
2019. márc. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!