Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek mennyire fontos a szex egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nyilván az a jó, ha nagyon működik a kémia, de arra gondolok, hogy mennyire meghatározó számotokra.
2019. márc. 27. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon meghatározó, fontos a heti min 3 szex még 11 év után is.
2019. márc. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat szex nélkül, olyan mint ha csak egy jó barátod lenne ott melletted, akivel csinálsz programokat.

Szóval szerintem nagyon meghatározó.

Bár mondom ezt úgy, hogy nincs és nem is volt normális komoly kapcsolatom. De ha lenne, tuti számítana nekem.

2019. márc. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, egy jó kapcsolat alapköve a jó szeretkezés mindkét félnek. Az, hogy nekem, mint férfinak fontos, nagyon kevés és nem is jó. Akkor működik jól a szeretkezés, ha mindkét fél kívánja, szereti, örömöt okoz a párnak még 10-20 év után is.
2019. márc. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Nekem annyira már nem fontos.Jobban ülnék valami király melónak vagy fiatabb kocsinak.
2019. márc. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eléggé. Anélkül élhetek egyedül is. Nem értem a kérdést.
2019. márc. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!